Ostrava tvořivá, Ostrava kreslicí

  • 11. listopadu 2009,
  • 9:09,
  • Ostrava,
  • PR článek

Již o tomto víkendu 14. a 15. 11. se můžete na zámku v Ostravě-Porubě ponořit do tajů tvořivosti, rozvoje osobnosti a kreslení pravou mozkovou hemisférou, při kterém zjistíte, že kreslit dokáže naprosto každý!

Reklama

Nekreslíte a chtěli byste? Nejste kreativní a chybí vám to v práci? Hledáte náplň volného času? Aktivitu, která vám pomůže odpočinout si od stresu a ještě vás něco naučí? Pak zaměřte svou pozornost na akci, která se již o tomto víkendu uskuteční na zámku v Ostravě-Porubě, kdy se tu konají kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou.

Jako tradičně je zde pořádá Vzdělávací instituce KK Serafin s.r.o. (www.konecnekreslim.com), jejíž zakladatelky, Miroslava Indráčková a Jaroslava Pavlová, prohlašují, že s jejich kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou v sobě můžete objevit netušené možnosti!

„Když jsme s těmito akcemi před pěti lety začínaly, daly jsme si za cíl dokázat lidem, že v této době tolik skloňovaná kreativita, nápaditost, tvořivost a také sebevzdělávání se a osobní rozvoj, jsou slova, jejichž náplň může být velmi příjemná a obohacující. Cesta, kterou jsme si pro to vybraly, vede přes kreslení pravou mozkovou hemisférou, jež je postavené na naprosto unikátní metodice. Stačí dva dny, abychom komukoliv dokázaly, že umí kreslit. A navíc, že zvládne, cokoliv bude chtít," říká Jaroslava Pavlová.

Práce s pravou mozkovou hemisférou přitom není žádnou novinkou. Již od 70. let je tradiční součástí výukových programů v Americe, kde se také zrodila. A vědecké studie ukazují, že povzbudit k práci pravou mozkovou hemisféru potřebujeme prakticky všichni. Proč?

„Celý náš život má ve své režii levá hemisféra. To je ta racionální, která nás nutí ráno vstát, vypravit děti do školy, manžela do práce, zorganizovat víkendovou oslavu narozenin. Zkrátka je to naše zodpovědná, přemýšlející část, která bohužel usurpuje část tvořivou, odpočinek milující a bažící po osobní rozvoji," upřesňuje Miroslava Indráčková.

Možná, že už teď vám dochází, proč si tak málo plníte sny a cítíte se tak utahaní! Ale dobrá zpráva je, že to jde změnit, jak doplňují obě zakladatelky Vzdělávací instituce KK Serafin s.r.o.: „Dejte nám dva dny a my vám ukážeme, že jste nadaní, tvořiví, schopní uskutečnit své sny, a že naučit se kreslit je jen začátek!"

Pokud se vám zdají jejich prohlášení neuvěřitelná, věřte, že tyto dámy vědí, co dělají. Za pět let dokázaly přesvědčit již přes 4000 lidí, že kreslení je dovednost, kterou mají danou do vínku všichni. Jako jediným se jim podařilo získat Akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, takže máte záruku, že se setkáte s kvalitní výukou vedenou kvalitními lektory. A jako perličku už jen dodáme, že kouzlu kreslení pravou mozkovou hemisférou s nimi propadla i televizní moderátorka Jolana Voldánová, jež se dokonce stala patronkou vzdělávací instituce.

Chcete být 14. a 15. 11. na zámku v Ostravě-Porubě u toho? Pak si své místo zarezervujte na www.konecnekreslim.com.

Reklama

Nejnovější zprávy


Ostravsko


Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu