Vánoční nákupy plné inspirace

  • 1. ledna 2008,
  • 0:00,
  • Ostrava,
  • PR článek

Jestli je na Vánocích něco stresující, jsou to nákupy dárků. Chceme jimi udělat radost, ale nakonec často koupíme cokoliv, jen abychom se dostali z chaosu obchodů. Letos to však můžete zkusit jinak!

Reklama

Když se řekne dárek, co vás napadne? Něco drahého, luxusního, oslňujícího? A co kdyby vám někdo dal možnost obdarovat blízké něčím, co jim bude dělat radost už navždy? Ano, i takové dárky existují, a vůbec na ně nemusíte stát fronty. Těmi dárky jsou zážitky, a v tomto případě nemluvíme o žádném „obyčejném" adrenalinu. Skvělé zážitky svým blízkým dopřejete například dárkovým certifikátem na kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou!

Proč by měl jít kdokoliv z vašeho okolí na podobný kurz? Na to už vám odpoví zakladatelka Vzdělávací instituce KK Serafin s.r.o., Jaroslava Pavlová: „Kreslení pravou mozkovou hemisférou je určené naprosto pro každého. Lidi s talentem i bez talentu, děti i dospělé, mámy na mateřské i managery, protože každému mají co nabídnout. Jednomu způsob relaxace, druhému splní sen, další si při nich uvědomí, jak málo myslí sám na sebe a začne pracovat na svém sebevědomí. Dokážeme připravit kohokoliv na přijímací zkoušky na umělecké školy stejně jako odblokovat potíže s tvořivostí, jíž se někdy nedostává. Kreslení pravou mozkovou hemisférou má obrovský potenciál, který my ze Vzdělávací instituce KK Serafin s.r.o. objevujeme po Čechách i Moravě už dlouhých pět let. A že se nám daří, dokládá i fakt, že jsme jako jediní v oboru akreditovaní Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR."

Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou pořádané Vzdělávací institucí KK Serafin s.r.o. jsou víkendové a probíhají také v Ostravě, Frýdku-Místku či Olomouci. Zájem o ně je rok od roku vyšší.

„Asi před dvěma lety jsme začínali s jedním dvěma základními kurzy Tužka za půl roku. V současné chvíli na severu Moravy plánujeme pravidelně každý měsíc dvě tři akce a nezůstáváme jen u základního kurzu, ale zveme klienty také na pokračovací kurzy Pastelek, Reálné kresby, Akvarelu, Pastelu..." vypočítává druhá ze zakladatelek Vzdělávací instituce KK Serafin s.r.o. Miroslava Indráčková.

A co vy? Jak jste na tom s kreslením, odpočinkem? Nejspíš žádná sláva. Vždyť jsou tu nejdřív povinnosti, potom zážitky. Nebo ne? Kdybyste si ty zážitky chtěli přece jen užít a dopřát je i někomu z blízkých, podívejte se na nabídku Vzdělávací instituce KK Serafin s r.o. na www.konecnekreslim.com. Určitě vás tam potěší i zjištění, že do 5. 12. máte možnost koupit všechny dárkové certifikáty s příjemnou 10% slevou!

A nejbližší kurzy? Proběhnou 23.-24. 1. 2010 na zámku v Ostravě-Porubě, 30.-31. 1. 2010 v Olomouci v hotelu Hanácký Dvůr a 13. a 14. 2. 2010 v Národním domě ve Frýdku-Místku.

Reklama

Nejnovější zprávy


Ostravsko


Dnešní premiéry

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu