Šatník od Lindex aneb Pořádně se rozhlédněte

  • 4. dubna 2011,
  • 6:22,
  • Ostrava,
  • Inéz Bohdanová Bortoliová

Jednou jsem na svém blogu posala, jak jsem pozorovala davy nakupujících žen. Procházely obchody, ale nebyly spokojené. Nic se jim nelíbilo. Vytvořit si funkční, kvalitní a nadčasový šatník není jednoduché. Návrháři módních značek často myslí za nás. Navrhují oblečení tak, aby se dalo lekce kombinovat.

Reklama

Ženy mají často potřebu projít všechny obchody nákupních center a v každém si něco vybrat. Ztratíte s tím čas a ještě Vám oblečení k sobě neladí. Často neladí ani s šatníkem doma. Až před domácím zrcadlem pak zjistíte, že k nové sukni nemáte jedinou halenku, která by se s ní dala kombinovat a podobné příhody. Zkuste se občas ve vybraném obchodě pořádně rozhlédnout. Já to udělala v obchodě Lindex. Od Lindex ráda nakupuji doplňky a tentokrát jsem si vybrala celou kolekci oblečení.

A pokud si i přesto nevíte rady, nabízím Vám novou službu – NAKUPOVÁNÍ S VIZÁŽISTKOU. Informace zde: www.modajakoumeni.cz

Nakupuji se čtenářkami svého blogu, stejně tak s každou ženou, která chce prostě poradit, jak sladit oblečení, doplňky nebo potřebuje vytvořit kvalitní a funkční šatník. Své klientky obleču a sladím doslova od hlavy až k patě. Nemusí jít o nutnou zásadní přeměnu. Doladím modely k Vašim oblíbeným kouskům oblečení, které rády nosíte. Naučím Vás, jak vybírat oblečení právě pro Vaši postavu a potřeby. Vytvářím také kolekce na míru pro dané příležitosti – společenské a jiné akce. A hlavně Vám dám tipy, co si pořídit do Vaší skříně, abyste s pár kousky oblečení dokázala vytvořit šatník s dlouhodobou životností.

Zaměřuji se prozatím na nakupování v Ostravě, Havířově, Karviné, Frýdku-Místku, ale také v Praze a Brně. Sledujte naše nakupovací dny. V rámci nakupovacích dnů připravujeme zajímavé akce, slevy, nabídky. Již brzy na blogu Móda jako umění.cz.

A na jednu akci Vás mohu pozvat již nyní. Další Dámskou jízdu od Cinestar. Již 13.4.2011 od 17 hodin připravuje Cinestar program pro ženy, a také promítání filmu Zkus mě rozesmát. Stali jsme se partnerem této akce a v rámci losovaných vstupenech můžete získat zdarma také výše uvedenou službu, Nákup s vizážistkou. Informace najdete zde: http://cinestar.cz/ostrava/specialni-akce/damska-jizda-13-4-s-filmem-zkus-me-rozesmat--256/

Kolekce 64: Krajková halenka, kraťasy, bunda, šátek, pásek, obě kabelky, přívěsky i prsten - vše Lindex. Nadkolenka Deichmann, boty La Farfalla, brýle R&L Style. Fotil Karel Kantor.

Mediálním partnerem blogu je Hitradio Orion – www.hitradioorion.cz
Fashion Clipy vyrobila POLAR televize Ostrava – www.polar.cz
Nepřehlédněte Dámské jízdy Cinestar – www.cinestar.cz
Permanentní jízda na www.modajakoumeni.cz

Reklama

Nejnovější zprávy


Ostravsko


Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu