Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nové bruntálské dětské centrum Divočina

  • Bruntál,

Když se řekne divočina, každému se vybaví husté lesy a divoká zvěř v nich. Děti v Bruntále si však nově budou tento pojem spojovat se svým novým zábavním centrem.

Nové dětské centrum vzniklo díky iniciativě podnikavých rodičů v prostorách dříve velmi známé, nyní však opuštěné a nevyužívané restaurace Campanula v samotném centru města.

Jan Strejček, dětské centrum Divočina: „Tak je to dětské zábavní centrum, které jsme vytvořili tady v Bruntále, chtěli jsme, aby sem chodily děti jak menší, tak i středně veliké i ty větší”

Vanda Strejčková, dětské centrum Divočina: „Tak máme to zaměřeno jak pro ty nejmenší, přes, hrazdičku, hrací deku, máme tu trampolínu, máme tu skákací hrad, bazének s balónkami a pro větší děti tu máme nachystaný x-box, horolezeckou stěnu i nějaké trenažéry, motorky a tak dále.

Již při svém otevření nebyla v novém dětském centru o návštěvníky nouze. Samotné děti ani nevěděly, kterou atrakci vyzkoušet dříve. A to vše pod dohledem spokojených rodičů

Anketa, děti v dětském centru: „Kolik je tady hraček. Ty balónky v tom bazénku.

„Mě se tady líbí houpačka.“

„Mě se tady nejvíc líbí taky trampoška.

Anketa, rodiče: „Tak tady v Bruntále určitě je to dobrý nápad, protože tady jako s dětma se nedá nikde jinde jít.“

„Tatínek – jo, určitě to bude úžasný, určitě sem budem rádi chodit.“

Nové dětské centrum Divočina přispěje nejen ke zpestření volného času dětí, ale stane se také možností setkávání jejich rodičů.

Petr Rys (nez.), starosta Bruntálu: „První dojmy jsou absolutně pozitivní, protože je to místo, kde budou mít maminky se svými dětmi možnost trávit volný čas a tato rekonstrukce, která proběhla, je určitě ku prospěchu. Je to podle mě daleko lepší využití, než bývalé restaurační zařízení.“

Bez zajímavosti není jistě také provozní doba bruntálské Divočiny. Dětské zábavní centrum bude otevřeno každý den od devíti do devatenácti hodin.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy