Soutěž Superkrás vybírá miss ze čtyř zemí

  • 7. září 2011,
  • 11:53,
  • Bruntál,
  • Ladislav Olejníček

Dolní Moravice na Bruntálsku neuvěřitelně zkrásněla. Do hotelového komplexu Avalanche se sjely krásné dívky se zemí Visegrádské čtyřky na semifinále sedmého ročníku soutěže Superkrás.

Reklama

Tato soutěž je tak jako ostatní soutěže krásy postupová. Od ostatních soutěží krásných dívek se liší tím, že soutěžící reprezentují a hlavně propagují region odkud pocházejí, svou zem.

Vlastimil Sedláček, prezident soutěže: "To znamená po regionálních kolech v České, Slovenské, Polské a Maďarské republice, kde se vybírá 4 až 5 dívek, se tady všechny sejdou a přivezou si artefakty o krásných částech svých zemí - fotky, propagační materiál."

Na reprezentaci a propagaci regionu kladou pořadatelé a porotci mimořádný důraz. Je to jedna z nejdůležitějších složek celé soutěže.

Vlastimil Sedláček, prezident soutěže: "My je tady vyhodnotíme, tři nejlepší vybereme, které nejlépe reprezentují svoji krajinu, svoji zem a ty budou soutěžit 24. září zde v hotelovém komplexu Avalanche ve velkém finále, kde se zvolí z každé země jedna královna nejenom krásy, ale také talentu a prezentace podle toho, jak zreprezentuje svoji zemi."

Iva Janálová, režisérka soutěže: "Dívky budou dnes ve svém volném programu předvádět volné disciplíny a z každé země bude vybraná jakoby ne nejlepší, ale tři nejlepší dívky, které postoupí do finále."

Soutěž má velký význam také pro Dolní Moravici, Rýmařovsko a vlastně celé Jeseníky. Je to úspěšná propagace celé oblasti.

Ladislav Velebný, poslanec, porotce: "Já jsem to velice přivítal, protože před 7 roky to začalo. Je to tedy 7. ročník. Visegrádská čtyřka sem pošle ty nejkrásnější děvčata, sem do tohoto regionu a Jeseníky, jak jsou krásné, jsou pak ještě krásnější."

Hotelový komplex Avalanche pokládají odborníci za jeden z nejúspěšněji se rozvíjejících projektů v Jeseníkách. Soutěž Superkrás pak za jeho vynikající propagaci.
Stanislav Juřena
Bruntál
od 25 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

DMHERMES GASTRO s.r.o.
Bruntál
od 17 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

MetalPlast Lipník n. B. a.s.
Bruntál
od 100 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu