MS kraj má svůj první Senior Point

Ve Frýdku-Místku bylo slavnostně otevřeno první informační centrum Senior Point v Moravskoslezském kraji. Cílem projektu je podávat prostřednictvím informačního centra kvalifikované informace všem zájemcům ze stran seniorů a to v oblasti týkající se jak životních potřeb, tak volnočasových aktivit. Veškeré služby jsou bezplatné.

Reklama

Jak si správně zažádat o bankovní půjčku, jak odstoupit od kupní smlouvy nebo jak si po nástupu do důchodu udržet stávající životní standard, tak tyto a mnohé další otázky pomůže seniorům zodpovědět první informační centrum Senior Point v MS kraji, které bylo otevřeno v Křížovém podchodu ve Frýdku-Místku.

Michal Pobucký (ČSSD), primátor města Frýdku-Místku: "Jsem velice rád, že se nám podařilo ve městě Frýdku-Místku otevřít Senior Point. Je to kontaktní místo pro naše seniory a věříme, že jej budou velice často navštěvovat."

S tou či onou problematikou pomůže seniorům odborně vyškolený pracovník.

Stanislav Skoumal, mluvčí projektu Senior Point: "To nejdůležitější, co se tady mohou senioři dozvědět je bytová problematika, finanční a právní poradna, ale mohou se zde dozvědět i něco od městské policie a od hasičů, ale také třeba hodně ceněné rady spotřebitelům."

Senior Point bude pro seniory otevřen hned tři dny v týdnu, v pondělí, ve středu a v pátek a to v době od 9 do 12 a od 13 do 15 hodin.
Velikonoční městečko ve Frýdku - Místku

18.04. 15:00 - 20.04. 19:00
Frýdek-Místek, Náměstí svobody, Frýdek - Místek

Velikonoce na hradě Hukvaldy

21.04. 10:00 - 19.04. 0:46
Frýdek-Místek, Hrad Hukvaldy

Velikonoční neděle na frýdeckém zámku / jarní koncert

21.04. 15:00 - 19.04. 0:46
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek - Místek

Stáj MUSTANG s.r.o.
Frýdek-Místek
od 13 350 Kč

Detail

Saft Ferak a.s.
Frýdek-Místek
od 30 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Peandre s.r.o.
Frýdek-Místek
od 17 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu