Pozor! Pozor! Frýdecko-místecký Sweetsen fest odstartoval letním kinem

Jedna akce střídá druhou. Tak vypadá Frýdek-Místek od zahájení Beskydského veseléta. Pondělí až čtvrtek patřil letnímu kinu, které je už druhým rokem součástí Sweetsen festu. Kdo však promítání v těchto dnech nestihl, bude mít ještě možnost.

Reklama

Pondělí 27. června. Areál TJ Slezan ve Frýdku-Místku. Lidé se tady schází na první filmovou projekci letošního letního kina.

Anketa: "Je to příležitost, setkat se se spoustou lidí, které člověk dlouho neviděl, podívat se na pěkné filmy za příjemnou cenu." "Je to určitě dobrá věc." "Je to taková správná letní pohoda."

Vůbec poprvé se po "x letech" letní kino vrátilo do Frýdku-Místku loni. Pořadatelé tehdy udělali pět filmových projekcí, o které byl obrovský zájem.

Petr Korč, pořadatel Sweetsen festu: "A proto letos letní kino proběhne dvakrát. Jednou teď před Sweetsen festem a podruhé v srpnu. Tam nás čeká pět projekcí, klasických snímků. A pro velký zájem expandujeme a budeme promítat na přelomu července a srpna i ve Frýdlantě nad Ostravicí."

Od pondělí do středy proběhly klasické filmové projekce.

Petr Korč, pořadatel Sweetsen festu: "Ve čtvrtek už bude projekce, která bude součástí Sweetsen festu. To budou krátké věci několika režisérů. První blok bude složen z krátkých experimentálních filmů. Druhý blok budou většinou klipy frýdecko-místeckých kapel."

Sweetsen fest bude až do neděle. Na děti čeká v pátek a v sobotu odpoledne spousta her, klauni, nafukovací hrad. Na jednotlivých pódiích se bude střídat jedna kapela za druhou. V sobotu přijde před 22 hodinou i ohňostroj.
S hydrobiologem Martinem Rulíkem o vodě i suchu /beseda

28.02. 18:30 - 24.02. 0:15
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Kateřina Englichová a Vilém Veverka: Impressinons /koncert

21.03. 19:00 - 24.02. 0:15
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Jiří Schmitzer / koncert

23.03. 19:00 - 24.02. 0:15
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Karel Vala
Frýdek-Místek
od 100 Kč

Detail

Pavel Skokan
Frýdek-Místek
od 25 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

AZ kov-komaxit, s.r.o.
Frýdek-Místek
od 22 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu