Divadelní představení HODINA DUCHŮ

07.02. 19:00

Duchové mají stejné problémy jako my... Fast Stars s.r.o. uvádí původní divadelní komedii. Už jste určitě někdy slyšeli termín cítit se jako v sedmém nebi. Tato komedie si pohrává s myšlenkou, co tam může být a co může být v takovém šestém nebi, pátém a ostatních. A co když s posledním výdechem nic nekončí.

Děj nás zavede do okamžiku půlnoci, kdy se otevírá možnost pro duchy odejít a splynout s velkým Já. Ale nebude to tak jednoduché. I zde probíhá administrativa a úředník z určitého nebe musí prověřit, zda duch je dostatečně uvědomělý a může se stát duší a odejít. Zjistíme, že i v nebi se honí kariéra a i úředník se chce dostat výš – do vyššího nebe. A když se postupně na jednom místě sejdou duchové modelky, fotbalisty, bankéře, důchodce, zapáleného esoterika a dalších, bude o zábavu postaráno. Nebude pro ně úplně jednoduché si uvědomit důležité věci, protože se celou komedií proplétá postava zloducha, který se baví tím, že neustále všem provádí naschvály. Navzdory tomu všemu, nás čeká happy end a také nejedno překvapení, jak jsou světy duchů, duší a lidí propojeny.

Hrají: Pavlína Mourková, Bořek Slezáček, Monika Timková, Josef Hervert, Jindra Kriegel, Roman Štolpa, Petr Semerád, Lucie Linhartová, Radomír Švec, Matěj Kriegel, Michaela Zemánková.

datum a čas akce 7. 2. 2022 v 19:00

místo akce Kulturní dům Bílovec

odkaz na prodej vstupenek à https://vstupenky.kcbilovec.cz/kalendar-akci/hodina-duchu/494798 | vstupenky je možno zakoupit také v Turistickém informačním centru Bílovec, kde lze platit hotově i kartou

Akce se řídí aktuálně platnými Hygienicko-protiepidemickými opatřeními Ministerstva zdravotnictví. Děkujeme, že respektujete veškeré pokyny pořadatelů.

adresa místa akce Ostravská 363 , 743 01 Bílovec

web organizátora: kd.kcbilovec.cz


Místo

Kulturní dům Bílovec
Ostravská 363 , 743 01 Bílovec

Provozovatel

Kulturní centrum Bílovec, p.o.

Web: kd.kcbilovec.cz

Sdílet