Koncert Jakuba Jalůvky s kapelou a Jiřího "Montyho" Montyčáka

03.03. 19:00

Přijďte na první koncert tohoto roku do malého sálu Kulturního domu Bílovec. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že si koncert užijete.

Jakub Jalůvka s kapelou:

Kytarista, pedagog, aranžér, skladatel a rodák z Nového Jičína společně s kapelou, kterou tvoří hudebníci Adrian Ševeček (Věra Martinová, České Srdce) a Ondřej Pyš (B plán, 4Dohody, Občasband) představí akusticko — multižánrovou kapelu ve složení nástrojů kytara, cajon/bicí, baskytara/kontrabas a zpěv. Jako kytarista, aranžér a skladatel vytváří společně se svou kapelou fúze, ladných melodií a harmonií, které se prolínají mezi jednotlivými žánry.

Jiří "Monty" Motyčák:

Písničkář a kytarista s vlastním hudebním stylem, který on sám nazývá Plnotučny folk. Jeho písně jsou plné kontrastu jak v dynamickém pojetí hry na kytaru, tak v samotném vystoupení, které se mnohdy pohybuje mezi hranami drsností až po minimalistickou jemnost. V Bílovci naposledy spolu koncertoval s Vlastou Redlem a Arnoštem Frauenbergem.

Předprodej vstupenek: https://vstupenky.kcbilovec.cz/kalendar-akci/koncert-jakuba-jaluvky-s-kapelou-jiriho-montyho-motycaka/584385.

Místo

Kulturní dům Bílovec
Ostravská 363, Bílovec

Provozovatel

Kulturní centrum Bílovec

Web: www.kcbilovec.cz

Sdílet