Společenstvo vlastníků / inscenace

27.03. 16:00

Nelítostný boj rozvášněných eg o pozice a dominanci na výsluní společenského jeviště. Inscenace je autorským projektem talentovaného Jiřího Havelky (námět, scénář, režie). Dramatický formát je postavený na půdorysu klasické schůze společenství vlastníků bytových jednotek, jakých ročně probíhají tisíce.

Jiří Havelka: Společenstvo vlastníků

Všichni účastníci jsou vlastníky bytových jednotek, což jim dává právo rozhodovat o společných prostorách s důrazem a jistotou svého majetku. Oněch několik metrů čtverečných v osobním vlastnictví jim tedy poskytuje jednoduchou veličinu – moc. Moc, kterou jinak nemohou prokázat a nechat naplno projevit nikde jinde než právě zde – na schůzi SVJ.

Inscenovaná schůze majitelů bytových jednotek nebude scénicky řešena klasicky, tedy v prostoru rozděleném na jeviště a hlediště. Diváci jsou nedílnou součástí scénografického řešení prostoru.

Divadlo VOSTO5, Praha

Hrají:

Zdeněk Mucha/Jano Sedal/Petr Kavan, Andrej Polák, Renata Prokopová, Hana Müllerová, Ondřej Bauer, Lenka Loubalová, Halka Je. Třešňáková/Martina Sľúková, Petr Prokop, Ondřej Cihlář, David Dvořák, Zdeněk Pecha, Anna Kotlíková, Patrik Holubář, Václav Poul, Franta a Eda Prokopovi

27. 3. 2020 od 16 a 19 hodin

Vstupné: 390 Kč

Vstupenky objednávejte na www.dkmoas.cz nebo v prodeji na pokladně DKMO.

Místo

Dům kultury města Ostravy
28. října 2556/124, Ostrava

Provozovatel

DKMO

Web: www.dkmoas.cz

Sdílet