MELTINGPOT: ​Beseda s youtuberem Kovym

20.07. 16:00

Karel Kovář, známý jako Kovy, je český youtuber, vloger, student a v minulosti také let's player. Pochází z Pardubic, kde ve svém pokojíčku natočil první video. Youtube mu pak převrátil život vzhůru nohama. Od ostatních českých youtuberů se liší tím, že probírá aktuální společenská témata. V roce 2016 dostal ocenění Bloger roku a časopisem Forbes byl označen za 17. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích.

20. 7. 16-18 hodin – Karel Kovář alias KOVY: Ovšem; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz

V roce 2017 se objevil také na dvacátém místě žebříčku „30pod30“, zobrazujícím 30 nejtalentovanějších Čechů pod 30 let vybraných časopisem Forbes. Jeho tvorba na Youtube se zakládá na infotainmentu (propojení informací a zábavy, které má většinou za cíl vzbudit určité emoce) a pomocí videí se snaží bořit předsudky ve společnosti. Jeho literárním debutem je velmi osobní knížka Ovšem, kde se snaží inspirovat mladé lidi k cestování a zájmu o dění kolem sebe. Popisuje zde klasické, i ne zcela tradiční výzvy, které provázely jeho dospívání.

Kovy Ovšem

Ve sbírce osobních příběhů, básní a fotek sdílí Karel Kovář cestu obyčejného kluka z malého města, jehož život se během pár let otočil doslova vzhůru nohama. Od téměř idylického dětství, přes komplikované dospívání a tragikomické vztahy, až po budování kariéry na YouTube a smíření se se svou identitou. O stránce života, která byla důsledně skryta. O rodině a snaze zůstat sám sebou. O slzách smutku, štěstí a hlavně smíchu, protože toho není nikdy dost... Jednoduše o všem!

Rezervujte si místo: https://www.knihcentrum-ostrava.cz/rezervace/20-7-v-16-18-h-karel-kovar-alias-kovy-ovsem-dum-knihy-knihcentrumcz

DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz se účastní mezinárodního diskuzního fóra Meltingpot v rámci Colours of Ostrava jako jediná externí scéna. Po dobu konání festivalu nabízíme řadu besed s českými i zahraničními hosty. Všichni návštěvníci Meltingpotu, kteří se prokáží identifikačním náramkem Colours of Ostrava, mohou využít slevu ve výši 20 % na veškerý sortiment Domu knihy včetně kavárny.

Ostatním návštěvníkům besedy nabízíme 20% slevu na vybraný titul uvedeného autora, platnou v den události. Sleva vám bude odečtena na pokladně při nákupu na prodejně v DOMĚ KNIHY Knihcentrum.cz. Nevztahuje se na nákup v e-shopu.

Rezervujte si místo na webových stránkách www.knihcentrum-ostrava.cz/rezervace. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Besedy se zahraničními autory budou tlumočit překladatelé z jazykové školy 1st English, kde se angličtina vyučuje už od roku 2009.

Informace o akcích v DOMĚ KNIHY naleznete také v mobilní aplikaci Moje Ostrava, kterou lze zdarma stáhnout pro Android i iOS. MOJE OSTRAVA

Místo

Knihcentrum, Ostrava
Smetanovo nám. 222/8, Ostrava

Vstupné

Vstupenka

Koupit vstupenku

Provozovatel

Dům knihy KNIHCENTRUM

Web: www.knihcentrum-ostrava.cz

Sdílet