Hana Fialová, David Stypka a Buty. Koncert hospicu Ondrášek

27.04. 16:30

Velmi si vážíme Vaší pomoci, která se nám od Vás dostává již 15 let. Přesně tolik má totiž letos Mobilní hospic Ondrášek roků. Je to neuvěřitelné, ale od založení se Ondrášek díky Vám mohl posunout daleko a může tak poskytnou péči přibližně 180 dospělým a 20 dětem ročně. K tomuto našemu velkému výročí proto pořádáme benefiční koncert, na kterém vystoupí naše patronka Hana Fialová a její hosté, kterými jsou Tomáš Savka, Martina Šnytová a Juraj Čiernik, David Stypka a Bandjeez a skupina Buty. Chystáme také jedno překvapení, do kterého se zapojili zaměstnanci Ondrášku.

Stáhnout video

Rádi bychom Vás a Vaše přátele pozvali na

Velký koncert pro velká srdce,

který se uskuteční 27. dubna 2019 od 16:30 hodin v Multifunkční aule GONG, Dolní Vítkovice.

Udělejte sobě a svým přátelům, nám i našim pacientům radost a kupte jim vstupenku na koncert s přidanou hodnotou. Dostanete nejen skvělý zážitek, ale také pocit, že Vaše peníze pomůžou nevyléčitelně nemocným lidem strávit konec svého života doma.

Akce se koná v rámci veřejné sbírky a výtěžek putuje Mobilnímu hospici Ondrášek. Vstupenky můžete kupovat zde. Cena jedné vstupenky je 450 Kč a pokryje tak 2 hodiny péče o jednoho pacienta.

Za nákup vstupenek můžete také dostat darovací smlouvu nebo potvrzení o daru*. Po zakoupení nám stačí jen zaslat doklad o nákupu vstupenek a my Vám darovací smlouvu připravíme. Doklady, prosím, posílejte na e-mail projekty@mhondrasek.cz.

Pokud se nemůžete zúčastnit, budeme rádi za sdílení a doporučení koncertu Vašim známým.

Budeme se na Vás těšit.

Místo

Multifunkční hala GONG, Ostrava
Dolní Vítkovice, Ostrava

Vstupné

Vstupenka

Koupit vstupenku

Provozovatel

Mobilní hospic Ondrášek

Web: www.velkykoncert.cz

Sdílet