Osvoboďte se s Feng Shui / beseda se Zuzanou Adam

16.04. 16:00

Zuzana Adam je koučkou, osobní konzultantkou a lektorkou Feng Shui. Využívá své intuice a vnitřního instinktu k tomu, aby byla mostem mezi hmatatelnými věcmi běžného života a tím, co očima není vidět. Dokáže netradičně pohlédnout na váš život díky tomu, že si prohlédne váš byt či dům.

Do tajů Feng Shui nás zasvětí Zuzana Adam

Úterý 16. dubna v 16-17 hodin – Zuzana Adam: Osvoboďte se s Feng Shui, Dům knihy KNIHCENTRUM.cz


Obsah obrázku osoba, oblečení, země, dort

Popis byl vytvořen automaticky

Společně s klienty pak pomocí úpravy interiéru obohacuje jejich budoucnost. A to tak, aby dokázali uskutečnit nejlepší možnou variantu svého osudu – naplněnou štěstím, možnostmi, sny a především vědomím o smyslu života. Zároveň dokáže být nesmlouvavě energická a umí trefit „hřebíček na hlavičku“ s obdivuhodnou přesností osobního kouče.

Je také autorka online kurzu Feng Shui Academy, autorka knihy Osvoboďte se s Feng Shui, autorka sebekoučovacích karet Sám sobě Mistrem a mnoha dalších projektů.

Osvoboďte se s Feng Shui

Osvoboďte se s Feng Shui

Praktická příručka, jak jednoduše upravit svůj prostor tak, aby nás podporoval – naše sny se začnou plnit, vztahy se zlepšují, dosahujeme svých cílů.

Krok za krokem provází kniha čtenáře bytem/domem a ukazuje na konkrétních příkladech, jak osvobodit svůj život od nežádoucích vlivů a maximálně zkvalitnit svůj další život.

Místo

Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Provozovatel

Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Web: www.knihcentrum-ostrava.cz

Sdílet