Debata Evropská bezpečnost, demokracie a hybridní válka

25.09. 17:00

Dezinformace a s nimi spojovaná hybridní válka se staly často probíranými tématy. Nacházíme se v novém typu války? Jaký vliv mají propagandistické weby? Tyto otázky mezi jinými zhodnotí Rhys Crilley (The Open University) a Jakub Eberle (Ústav mezinárodních vztahů). Debata bude tlumočena do češtiny.

Debata Evropská bezpečnost, demokracie a hybridní válka

Středa 25. září v 17:00–18:30 hodin –Rhys Crilley a Jakub Eberle: debata Evropská bezpečnost, demokracie a hybridní válka; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz

 

Jakub Eberle je výzkumným pracovníkem Ústavu mezinárodních vztahů v Praze, kde se zabývá především českou a německou zahraniční politikou a teorií mezinárodních vztahů. Vystudoval University of Warwick (PhD), University of St Andrews (MLitt) a Univerzitu Karlovu (Bc.). Absolvoval výzkumné a přednáškové pobyty na Freie Universität Berlin a Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf.

Rhys Crillry je výzkumným pracovníkem v oblasti globálních médií a komunikace, který v současné době pracuje na projektu „Reframing Rusisa“. Doktorát získal na Univerzitě v Birminghamu a momentálně působí na Open University. 

Místo

Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava
Smetanovo nám. 222/8, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Vstupné

zdarma

Vstupenka

Provozovatel

Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Web: www.knihcentrum-ostrava.cz

Sdílet