Tančím srdcem a POETIKA / 4. ročník charitativní akce

13.10. 16:00

Již počtvrté se bude 13. října v Garage clubu v Ostravě-Martinově konat charitativní akce Tančím srdcem. Také letos v jejím rámci tanečníci z řad široké veřejnosti podpoří Kliniku dětského lékařství FN Ostrava. Jako speciální host tentokrát vystoupí oblíbená kapela POETIKA, která aktuálně ovládá hitparády se singlem Múzy.

Kapela Poetika přijede Tančit srdcem pro nemocné děti z FN Ostrava 

Již počtvrté se bude 13. října v Garage clubu v Ostravě-Martinově konat charitativní akce Tančím srdcem. Také letos v jejím rámci tanečníci z řad široké veřejnosti podpoří Kliniku dětského lékařství FN Ostrava. Jako speciální host tentokrát vystoupí oblíbená kapela POETIKA, která aktuálně ovládá hitparády se singlem Múzy. 

Celé vstupné, které se vybere, věnují organizátoři Občanskému sdružení HAIMA Ostrava. „Za předchozí tři ročníky se nám povedlo vybrat bezmála 235tisíc korun. Peníze jsou vždy využity na rekonstrukci prostor, kde děti během léčby tráví svůj volný čas,“ říká autor projektu Vladimír Štalmach. „ Z peněz se povedlo zrekonstruovat hernu na dětské hematoonkologii a vznikl díky nim vestibul s názvem Přístav. Doufám, že si i v letošním roce lidé přijdou užít pohodové taneční a hudební odpoledne. Moc si vážím všech, kteří nám pomáhají roztančit dětská srdce,“ doplnil. 

„Chtěla bych jménem svým a jménem našich malých pacientů poděkovat všem lidem, kteří se podílí na realizaci projektu Tančím srdcem. Díky Vám všem se daří plnit účel Veřejné sbírky -  na zkvalitnění podmínek pro péči o těžce nemocné děti na Klinice dětského lékařství Fakultní nemocnice Ostrava a usnadnění jejich integrace do běžného života,“ řekla ředitelka Haima Ostrava, Michaela Češková. „Hudba, tanec, úsměv, skvělá parta lidí a cílená pomoc potřebným… Toto všechno je projekt Tančím srdcem a jsem moc ráda, že se stal tradicí,“ dodává.

Také letos se bude Tančím srdcem skládat ze dvou částí. V první, od půl páté, proběhne taneční lekce Latin street dance s tanečním lektorem Vláďou Štalmachem, která je určena pro všechny, kteří mají velké srdce a chuť pomáhat. Ve druhé části navazuje koncert, letos v podání kapely POETIKA. Mladá hudební skupina z Vysočiny tvoří novou vlnu českého pop rapu. Její aktuální singl Múzy ovládl na několik týdnu hitparádu Hitrádia Orion. 

Za celým projektem Tančím srdcem stojí celá řada skvělých lidí, kteří akci podporují ne jen finančně, ale i dodanými službami. Velké poděkování patří partnerům – Music clubu Garage, ČECHYMEN, LM Polepy, OC Breda & Weinstein Opava, NC Géčko, Jinálek a Ája, grafička Táňa Pašová, programátor Matěj Rumpa, moderátorka Monika Dudová / Hitrádio Orion, moderátor DJ Lowa / rádio HELAX a spousta dobrovolníků.

Čtvrtý ročník projektu Tančím srdcem se koná 13. října v Music clubu Garage v Ostravě – Martinově od 16hod.

Místo

RnR GARAGE Martinov
Martinovská 3262/50, 723 00 Ostrava

Provozovatel

Tančíme srdcem

Web: https://www.tancimsrdcem.cz/

Sdílet