Zločin v Posázavském pacifiku / hudební retrokomedie

24.05. 19:00

Hudební retrokomedie o světě trampingu, módním fenoménu třicátých let. Zatímco zlatá mládež se potácí ve stinných údolích továrnického života, smetánku slíznou milovníci posázavských roklí. Nebo naopak...?

24. 5. – 19:00

Martin Vačkář, Ondřej Havelka:

ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU


Zločin v Posázavském pacifiku kombinuje dva vděčné světy – s lehkou nadsázkou zobrazuje dřevní trampy i rodící se filmový průmysl. Na jednoduchý milostný příběh je navěšená celá série gagů, slovních hříček a situačního humoru za živého doprovodu dobových šlágrů. Tvůrci dokázali každou scénku vybavit množstvím detailů a do nejmenších podrobností dotažených fórků. Od propracovaného obrazu trampského světa přes nejjemnější narážky na dobové (třeba i sociální a politické) poměry se inscenace dostává i k čistě situačnímu nespoutanému humoru. Téměř tříhodinová podívaná drží přitom po celou dobu solidní tempo a rytmus se ani jednou nezadrhne: zajisté i díky výtečným hercům. 

Hrají: Rozálie Havelková, Jaroslava Kretschmerová, Petr HalíčekVojtěch Havelka, Ondřej Havelka, Petr Bucháček, Martin Zbrožek, Miroslav Babuský, Jakub Šafr

Režie: Ondřej Havelka

Premiéra: 19. května 2011

Délka představení: 2 hodiny 45 minut s přestávkou

Představení lze zakoupit v rámci DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ JARO 2020 

http://dk-akord.cz/predplatne/divadelni-predplatne/

Místo

DK Akord, Ostrava
Nám. Slov. nár. povstání 2012/1, Ostrava

Provozovatel

DK Akord

Sdílet