Trhák / muzikál Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka

08.02. 20:00

Po dvou úspěšných sezonách v pražském divadle Broadway a 70 reprízách, které navštívilo více jak 50.000 diváků, zavítá v rámci regionální tour, kultovní hudební komedie TRHÁK MUZIKÁL i do Ostravy!

Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak: Trhák

Rodinné představení, vhodné pro děti od 10 let.

Dejme tomu, že jste dramatik a podařilo se vám napsat skvělou hru, zkrátka “trhák”. V takové chvíli není nic jednoduššího než dát text k dispozici proslulé scéně, aby jej realizovala. Jenže divadlo je po čertech živý organismus, kde má každý z inscenátorů o tom, co je to trhák zcela odlišné představy. Zuřivý producent šetří každou korunu, zatímco bohémský režisér by nejraději vytvořil výpravnou show světových parametrů. Když k tomu ještě připočteme různorodou partu herců a hereček, z nichž někteří se snaží prosadit na úkor těch druhých a inspicienta před nervovým zhroucením, který se marně snaží tyto protiklady smířit, napadne vás jistě zcela zásadní otázka. Může za těchto bláznivých okolností vzniknout strhující divadelní hit?

O tom se můžete přesvědčit v nové svižné muzikálové komedii TRHÁK MUZIKÁL, která – krom nekonečného množství situačních gagů, špílců a slovních hříček – přivádí na scénu také všechny původní filmové písně, včetně té nejznámější “Nech brouka žít”.

Obsazení: Martin Dejdar, Oldřich Navrátil, Josef Polášek, Iva Kubelková, Robert Urban, Tomáš Racek, Bořek Slezáček, Michal Kavalčík, Jaromír Nosek, Tereza Nekudová, Andrea Holá a další

8. 2. 2020 od 16 a 20 hodin

Vstupné: 200 – 750 Kč

Vstupenky objednávejte na www.dkmoas.cz nebo v prodeji na pokladně DKMO.

Místo

Dům kultury města Ostravy
28. října 2556/124, Ostrava

Provozovatel

DKMO

Web: www.dkmoas.cz

Sdílet