Letní kino AMFI: Angry Birds ve filmu 2

30.06. 21:00

Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů.

30. 6. 2020 / 21:00 / Cena: 60 Kč

Angry Birds ve filmu 2

Animovaný / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2019, 97 min

Režie: Thurop Van OrmanJohn Rice

Scénář: Peter AckermanEyal PodellJonathon E. Stewart

Kamera: Simon Dunsdon

Hudba: Heitor Pereira

Hrají: Jason SudeikisJosh GadLeslie JonesBill HaderRachel BloomAwkwafinaSterling K. BrownEugenio DerbezTiffany HaddishDanny McBridePeter DinklagePete DavidsonZach WoodsDove CameronMaya RudolphLil Rel HoweryBrooklynn PrinceJoJo SiwaTony HaleNicki MinajBeck BennettGaten MatarazzoColleen BallingerAlex HirschAnthony PadillaThurop Van OrmanNolan NorthJohn RiceAlly GarrettNewell Alexander

VSTUP ZDARMA PRO JEDNIČKÁŘE

Děti (i studenti středních škol), kteří u vstupu předloží originál vysvědčení za školní rok 2019/20 se samými jedničkami, budou mít vstup na ANGRY BIRDS 2 zdarma. Rozhodující je 2. pololetí; v případě, že budete mít na konci tohoto školního roku slovní hodnocení (z důvodu koronavirové krize), budeme se řídit 1. pololetím.

Místo

Areál letního kina při DK POKLAD
Matěje Kopeckého 675/21, Ostrava-Poruba

Provozovatel

AKORD

Web: www.facebook.com/dkpoklad

Sdílet