Adventní koncert v Komorním klubu

11.12. 18:00

Také letos pro vás Kultura Jih připravila sérii čtyř Adventních koncertů. Nechte se inspirovat dobrou náladou a dopřejte si oddechu od pracovního shonu a povinností. Vánoce jsou svátky klidu a adventní koncerty Vám to připomenou. Jsou tradicí, která nás provází celé generace a snad nikdy se neomrzí. Nestárnoucí hity, ale i novinky, elegance starých časů, ale i mladá krev, která přinese svým posluchačům radost a pohodu.

Předprodej vstupenek na adventní koncerty zahájen!

Následujícími slovy zve na tyto hudební události Michaela Mahrová, ředitelka Kulturního zařízení Ostrava - Jih: „Adventní koncerty jsou tou správnou příležitostí nechat se vtáhnout do krásných klasických a vánočních melodií a naladit se tak na tu pravou vánoční atmosféru. Ráda bych Vás všechny do Komorního klubu pozvala a věřím, že si z nabídky zajímavých hudebních uskupení a žánrů určitě vyberete.“

Koncerty začínají vždy v 18 hodin. Sérii koncertů zahájí v neděli 27. listopadu známé operní a operetní árie v pěveckém podání Barbory Čechové a Romana Haroka. Dne 4. prosince rozezní Komorní klub české, slovenské a dánské koledy, které představí Dana Pěnkava Koklesová a Monika Harrison. V neděli 11. prosince v Komorním klubu přivítáme cimbálovou muziku Iršava, která se skládá převážně z absolventů středních a vysokých hudebních škol. Čtveřici adventních koncertů zakončí v neděli 18. prosince filmové a popové melodie s nádechem Vánoc v podání Zlatuše Havránkové, Kamily Paličkové, Valérie Horutové a Marie a Jany Doležílkových.

Více informací k programu a předprodeji vstupenek: zde

Akci pořádá Kultura Jih: www.kulturajih.cz

Místo

Komorní klub, Ostrava
Velflíkova 8, Ostrava-Hrabůvka, 700 30

Provozovatel

Kultura JIH

Web: www.kulturajih.cz

Sdílet