Dárek Jam 2022 / benefiční koncerty

01.12. 19:00

Přijměte pozvání na Dárek Jam 2022, tradiční hudebně-benefiční akci z iniciativy ostravských hudebníků za podpory klubech v Ostravě, a udělejte radost vánočním dárkem lidem bez domova přicházejícím do služeb Charity Ostrava nebo finančně podpořte lidi trpící válečným konfliktem v Jemenu, pro které zajišťuje jídlo ostravská organizace Pomůžu jak můžu z. s.

23. 11. 2022, 19:00 - 15. 12. 2022, 23:00

Udělejte radost vánočním dárkem lidem, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci.

23. 11. 2022 Music Klub BarBar, 19 hodin
Nedivoč acoustic, Ptakustik acoustic, Empty Pipen

moderuje: Zuzana Glacová

1. 12. 2022 Hudební Bazar, 19 hodin
Ave!Band, Triguitosaur, Adobre

moderuje: Tobi

8. 12. 2022 La Petite Conversation, 18:30 hodin
Adán Sanchez&Vadim

moderuje: David Girten

15. 12. 2022 Klub Zadní Vrátka, 19 hodin
Downbelow acoustic, Lukáš Vlček,
Acustrio Václava Fajfra, Hlubina

moderuje: Jiří Krupica

VSTUPNÉ: peníze do zapečetěné kasičky u vstupu nebo dárek

Pro maminky s dětmi z Charitního domu sv. Zdislavy uvítáme hračky, hry do dětské herničky, vybavení na venkovní hřiště pro děti, kosmetiku a vše co potěší malé i velké na Vánoce.

Na provoz jídelny pro rodiny v Jemenu zasaženém hladomorem můžete přispět v rámci veřejné sbírky přímo v klubech penězi do zapečetěné sbírkové pokladničky nebo pomocí formuláře na těchto stránkách vlevo dole.

Vaše dary budou využity pro:

Pomůžu jak můžu z.s.

Spolek Pomůžu jak můžu, z.s. je ostravská organizace, která vznikla v roce 2018 za účelem humanitární pomoci lidem uprostřed války v Jemenu prostřednictvím zřízení jídelny pro hladovějící ženy a děti. Z darů, které spolek obdrží, je financováno jedno teplé jídlo pro ty nejpotřebnější v jemenském hlavním městě Sanaa. Jemen zažívá nejhorší humanitární krizi na světě od roku 1945, čelí válce, hladomoru i epidemiím. Chybí potraviny, pitná voda, nafta, léky i pozornost světa. Uprostřed této zkázy jsou lidé jako my a naši přátelé. projekt veřejné jídelny pomůže alespoň některým z nich mít zase naději. jeho cílem je shromažďovat peníze na transparentní účet, nakupovat potraviny přímo v Sanaa a zajišťovat pravidelné jídlo pro nejpotřebnější lidi v nouzi.

Ostravský spolek Pomůžu jak můžu je založen na dobrovolné práci jeho členů.

Charitní dům sv. Zdislavy

Azylový dům sv. Zdislavy poskytuje dočasné zázemí maminkám s dětmi a těhotným ženám, které přišly o bydlení a potřebují podpořit, aby znovu získaly soběstačnost a šanci zapojit se zpět do běžného života.

Místo

Hudební Bazar, Ostrava
Nádražní 3136/138a, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Provozovatel

Charita Ostrava

Sdílet