Herečka Jana Paulová se setkala s karvinskými čtenáři

  • 26. listopadu 2012,
  • 0:00,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Oblíbená česká herečka Jana Paulová si našla čas na setkání s karvinskými čtenáři. V literárním salonku centrální regionální knihovny posluchačům prozradila něco ze svého osobního života i práce.

Reklama

Tvář Jany Paulové si mnozí vybaví ve spojitosti s komedií Kameňák, který měla u diváků velký ohlas. Tato usměvavá a optimismem nabitá bytost je ale také známá jako zpěvačka, moderátorka a autorka knihy Jak běžet do kopce. I přes všechnu práci a cestování se snaží být v blízkosti těch, na kterých ji záleží. SY:Jana Paulová, herečka:
1,23 Musím stíhat, protože už není čas na to nestíhat, věci, které má člověk rád, s lidmi, který miluje,na to si vždycky čas najdu, ta rodina za to stojí. 1,35
V literárním salonku na ni čekali její obdivovatelé připraveni se ptát na to, co je zajímá. SY:Anketa, návštěvníci besedy:
0,5 Velmi jsme si ji oblíbila, moc mě oslovila svou knihou jak běžet do kopce, tak si ji ráda poslechnu přímo. 0,14
0,31 Se těšíme, že se dozvíme něco z jejího soukromého života a hlavně z filmu Kameňák 0,36 0604
SY:Denisa Machů, knihovnice
0,32 Tato setkání jsou pravidelná, snažíme se, abychom každý čtvrtrok do Karviné nalákali zajímavou osobnost a aby vlastně náš kulturní život v Karviné byl pestrý. 0,44 A protože se setkání uskutečnilo v knihovně, zeptali jsem se Jany Paulové na její vztah ke knížkám. SY:Jana Paulová, herečka:
1,39 Já jsem šílený čtenář, nadšený a kamkoliv cestuji tak vozím minimálně šatstva, minimálně potřeb,. Ale vždycky vezu hory knížek, které, přiznám se, nechávám i na těch cestách, pak jsem ráda, že se vracím s lehkým batohem, ale jsem opravdu náruživá čtenářka. 1,57
Jana Paulová momentálně zkouší v pardubickém divadle hru Holky z kalendáře a jak nám prozradila, je to pro ní vítaná změna, protože už 15 let hraje jen s Pavlem Zedníčkem a nyní je obklopena ženským kolektivem.
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.
Karviná
od 25 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

VIADRUS a.s.
Karviná
od 24 000 Kč do 32 000 Kč

Detail

Iveta Pietraszová
Karviná
od 14 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu