Výstava Móda jako umění již tento čtvrtek aneb jarní Martinez

  • 0:00,
  • Ostrava ,

Nezapomeňte, již tento čtvrtek, 6.2.2014 od 18 hodin je pro Vás připravena vernisáž výstavy MÓDA JAKO UMĚNÍ ANEB OŽIVENÍ ČESKÉ TVORBY v Slezskoostravské Galerii Ostrava. Na akci uvidíte také mini styling show s jarními modely Martinez 2014. První jarní model Martinez jsme pro Vás nafotili právě na této výstavě.

Zachytili jsme však záměrně pouze jednu místnost galerie. Celou výstavu si můžete prohlédnout až do 16.3.2014 včetně víkendů. Na posledních fotografiích můžete vidět kurátorku naší výstavy, Mgr. Věru Vahalíkovou, které tímto úpřímně děkujeme za organizaci a pomoc při instalaci výstavy.

Outfit 286: Šaty Martinez koupíte v showroom For Look Ostrava, Jiráskovo nám. 10 - Kuří rynek, Ostrava, 2. patro. K nákupu se objednejte na mobilu: 773 487 779 nebo sledujte e-shop: www.forlook.cz. Klobouk a lodičky vlastní. Perly velké - Guess, perly malé - Klenoty Aurum. Foceno ve Slezskoostravské galerii na naší výstavě.

Nakupujte se stylistkou/vizážistkou osobně nebo přes internet na www.modajakoumeni.cz. Mgr. Inéz Bohdanová Bortoliová - fashion bloger - Móda jako umění.cz, mobil: 773 487 779 - fashion zpravodajství, fashion akce, personal shopper a další. Zapojte se do diskuzí ohledně Vašeho šatníku zde: https://www.facebook.com/inez.bohdanovabortoliova. Mediálním partnerem blogu je Hitrádio Orion – www.hitradioorion.cz, Fashion Clipy vyrobila POLAR televize Ostrava – www.polar.cz.
JFO, Dmitri Jurowski a Alena Baev / koncert

30.01. 19:00
Ostrava-Mariánské hory, Dům kultury města Ostravy

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků