Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Občané F-M navštívili prodejce z farmářských trhů

Návštěvníci Beskydských farmářských trhů, které se ve Frýdku-Místku konají, měli opět možnost vydat se po stopách farmářů a prodejců. V rámci akce mohli shlédnout, jak se produkty nabízené na trhu vyrábějí nebo pěstují.

Již počtvrté měli občané Frýdku-Místku a okolí možnost vydat se po stopách farmářů a prodejců, kteří jim na Beskydských farmářských trzích nabízejí své výrobky, potraviny a další zboží. Akce nesla název Farmářova stezka a ve spolupráci s Beskydským informačním centrem ji pro zájemce připravilo město.

Daniela Dvorská, referentka Živnostenského úřadu F-M: “Vybrali jsme si vždycky jenom prodejce a výrobce, kteří prodávají opravdu u nás na Beskydských farmářských trzích ve Frýdku-Místku. Naložili jsme lidi, udělali jsme trasu a jeli přímo za nimi.”

Pro účastníky Farmářovy stezky byla připravena například návštěva uzenářství nebo zahradnictví a zastavili se také v Dolní Lomné, kde se podívali, jak se připravují pekařské a cukrářské výrobky.

Helena Sikorová, majitelka pekárny a cukrárny: “Já myslím, že tím, že tady přijdou lidé a uvidí naše výrobky a poznají je, tak když je potom uvidí ve Frýdku-Místku nebo někde v obchodech, budou vědět, že je to od té firmy, kterou navštívili”

Akce byla určena pro 47 lidí a jako vždy byl o ni velký zájem.

Anketa, účastníci Farmářovy stezky:

“Dozvěděli jsme se, jak ve skutečnosti ta výroba vypadá.”

“Líbilo se mi to moc. Vždycky se mi to líbí moc, protože ty zájezdy jsou úžasné.”

Farmářské trhy, na kterých prodávají své zboží výrobci a farmáři našeho regionu, se konají každý lichý čtvrtek na místeckém náměstí Svobody.
Handicap-chráněná dílna s.r.o. - Třinec
Třinec
od 3 800 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 778 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracoviště Chlebovice
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků