Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kapela Drops z Karviné oslavila 30. narozeniny

  • Karviná,

Slavná karvinská country kapela Drops, která svým posluchačům hraje a zpívá především moderní country muziku, oslavila 30 let své existence. Narozeninové party v podobě koncertu se zúčastnili nejen skalní fanoušci kapely a bývalí muzikanti, ale i hosté a přátelé z Polska, kde kapela často vystupuje.

Zdá se to až neuvěřitelné, ale karvinská country kapela Drops oslavila letos 30. narozeniny. Za tu dobu se v kapele vystřídalo 20 muzikantů – nejvíce baskytaristů, vzpomíná zakladatel a frontman kapely Miroslav Urbaník

Miroslav Urbaník: “Není jednoduché začínat znovu, s novými lidmi, cvičit nové věci, na druhou stranu, když někoho takového najdete, je to taková nová krev a dává vám to takový impuls cvičit nové věci.”

Bývalí muzikanti na oslavě nemohli chybět. A nechyběli ani další hosté. Před samotným koncertem kapely publikum rozproudilo i vystoupení s lasem a nechyběly ani country tance.

Kapela Drops je hodně žádaná v Polsku, kde ji publikum vítá s nadšením. Polští přátelé se oslavy také zúčastnili a jak vidíte, nepřijeli s prázdnou.

Miroslav Urbaník: “Cvičíme, trénujeme nové věci, podle toho, jak to cítíme, tu hudbu a jak se ta hudba líbí lidem.”

Kapela vydala 3 CD, teď mají muzikanti v plánu natočit klip.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy