Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Táborový týden se základnou na zeleném trávníku

  • Čeladná,

Fotbalisté Čeladné také letos připravili pro sportovce dva příměstské tábory. Účastníci prvního turnusu byli vlastně prvními, kdo si mohli zakopat, po odeznělé sezoně, na čerstvě zregenerovaném kvalitním trávníku.

Martin Látal, trenér přípravky SK Beskyd Čeladná: “Tento tábor je určen pro všechny kluky, kteří chtějí hrát fotbal, kteří se chtějí aktivně zapojit do prázdninového dění. S tím, že na tom táboře nehrajeme jen fotbal, ale užíváme si i jiné aktivity, hry a soutěže, které například rozvíjí i komunikaci.“
účastníci tábora:
“Je to super, doma jen sedím a teď aspoň můžu něco dělat s kamarády. Teď jsme byli v aqua koulích, chodíme do řeky a hrajeme fotbal.”
“Protože rád hraju fotbal a nechci být celé prázdniny doma, tak jsem i na táboře.”
Letní týden se základnou na zeleném trávníku byl především o prázdninové zábavě, a také tak trochu přípravou kondičky a týmové spolupráce na novou sezonu. Tu uplynulou zhodnotil trenér přípravky takto: 
Martin Látal, trenér přípravky SK Beskyd Čeladná: “V uplynulé sezoně jsme měli kategorii starší přípravku a měli jsme starší žáky. Kluci se umístili na krásných místech, nebylo to první místo, ale každý zápas, který skončil tím, že děti byly šťastné a že se mohly zúčastnit, byl potom období úplně úžasný. A každé vítězství, které se nám podařilo uhrát, bylo to nejkrásnější, co ty děti mohly zažít.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy