Renovace areálu Technických služeb Frýdku-Místku pokročila

Technické služby Frýdku-Místku renovují a rozšiřují svůj areál. Důvodem jsou hlavně zvyšující se požadavky města, kvůli kterým dosavadní prostory nedostačují. V současné době práce běží do finiše.

Reklama

Frýdeckomístecké Technické služby mají rok od roku více a více práce. Souvisí to hlavně s tím, že zhruba 90 procent všech zakázek zadává společnosti magistrát města, jehož požadavky se neustále zvyšují. S větším množstvím práce přichází i potřeba navyšovat stavy zaměstnanců a ruku v ruce s tím jde potom také rozšiřování prostor společnosti. Ta byla už v roce 2016 nucena reagovat na vzniklou situaci a začít se zvětšováním svého areálu, s čímž pokračuje i v tomto roce.

“Na počátku letošního roku jsme začali s rekonstrukcí našeho zadního traktu objektu bývalých nájemních prostor, abychom tady byli schopni vybudovat zázemí pro bezmála padesát lidí. Tím, že se podnik neustále rozrůstá, jsme narazili na naše limity v šatnách, proto toto budujeme. Po nějakých dvou a půl měsících jsme momentálně ve fázi, kdy ty nejhrubší práce máme za sebou, bourací práce, vyzdívky a podobně. Teď aktuálně se provádí izolace sprchových koutů, začínáme s obklady a dlažbami, máme už provedeny štuky, někde nám schází podlahy a taky instalovat rekuperační jednotku, která bude zabezpečovat výměnu vzduchu a vytápění,” uvedl místopředseda Technických služeb F-M Michal Rylko.

S šatnami bude propojena další část, ve které budou čtyři pisoáry, čtyři sprchové kouty plus tři umývadla.

“Zároveň tady s touto rekonstrukcí probíhá ve zbylé části tohoto objektu i výměna elektroinstalace, kterou rovněž zabezpečujeme našimi vlastními silami. Naši elektropracovníci provádí kompletně výměny svítidel, kabeláží a rozvaděčů, s tím, že po provedení těchto instalací se opraví omítky, provedou se výmalby, aby bylo všechno připraveno na sezónu,” dodal Rylko.

S novými šatnami a sociálním zázemím by chtěly být Technické služby hotovy nejpozději do poloviny března, než se jim rozjede nová sezóna, a kdy mají největší nárůst zaměstnanců jak z úřadu práce, tak i proto, že nabírají sezónní pracovníky. Náklady na renovaci v tomto roce činí zhruba tři miliony korun.
SOUZNĚNÍ - Vánoční jarmark a hudební program v Kozlovicích

Dnes 8:00 - 7:52
Frýdek-Místek, Obec Kozlovice

SOUZNĚNÍ - Galakoncert Heľpan, Valašský vojvoda i Ondra Ruml

Zítra 11:00 - 15.12. 7:52
Frýdek-Místek, Dům kultury, Frenštát pod Radhoštěm

Aneta Langerová: Koncert s kapelou a smyčcovým triem

Zítra 19:00 - 15.12. 7:52
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Peandre s.r.o.
Frýdek-Místek
od 17 000 Kč

Detail

Rotto, spol. s r.o.
Frýdek-Místek
od 13 350 Kč

Detail

AUTOCENTRUM SOVJÁK s.r.o.
Frýdek-Místek
od 20 000 Kč do 40 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu