Reklama

Dětský den s dinosaury ve F-M přilákal stovky lidí

Děti mají za sebou svůj svátek. U této příležitosti proběhl v Sadech Bedřicha Smetany Dětský den s dinosaury. Vydařené počasí, několik skákacích hradů, ale i dinosaurus Barney přilákali stovky návštěvníků.

Reklama

Sady Bedřicha Smetany v Místku ovládli prehistoričtí tvorové. Uplynulou sobotu se tam totiž uskutečnil Dětský den s dinosaury. První návštěvníci začaly do parku proudit ještě před vypuknutím celé akce ve 14 hodin.

„Dětský den pořádáme dlouhodobě prostřednictvím městské organizace známé pod značkou KulturaFM. Snažíme se přitom, aby byl program odlišný od těch v předchozích letech, nabízel zážitky a lákal co nejvíce návštěvníků. To se taky daří, v minulosti byly Dětské dny ve znamení punku, zvěřince, cirkusu, filmu nebo nafukovacích atrakcí,” řekl primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Pro malé návštěvníky připravila KulturaFM program před pódiem, kde si mohli zazpívat, zatančit a pomazlit se s dinosaurem Barneym.

“Na pódiu zahraje skupina Noemiracles z Třince. Je to česká kapela s polskými kořeny, která je známá energetickou hudbou a chytlavými melodiemi. Spoustu zábavy si děti užijí na tanečním workshopu Taneční skupiny Dancepoint, která si připravila dinosauří tanec, a věříme, že se spousta dětí zapojí. Park zaplaví skákací hrady, ty dělají dětem vždy největší radost. Milé zážitky budou mít také z projížděk na ponících, krmení zvířátek v ohrádce a ze setkání s ptačími svěřenci sokolníků. Po dovádění venku si děti budou moci odpočinout v klidové zóně v sále Kina Vlast, kde se budou promítat animované filmy. Chystáme komentované prohlídky, promítací kabiny a dílničky, kde budeme tvořit papírové drobnosti i hračky s dinosauří tematikou,” vyjmenovala PR KulturyFM Michaela Davidová.

Pěkné počasí a bohatý program přilákal do sadů během dne stovky návštěvníků.

Anketa, návštěvníci: 1. “Určitě je to super pro děti, jsme spokojeni.” 2. “Přišel jsem tady s dětmi. Líbí se mi to tady. Děti šly na skákací hrad.”

Dětský den s dinosaury se vydařil a už teď jsme zvědaví, co organizátoři pro děti na jejich den vymyslí na příští rok.
Kino na výletě 2019 | Zrodila se hvězda

Dnes 21:15 - 13:32
Frýdek-Místek, Park pod zámkem, Frýdek - Místek

Kino na výletě 2019 | Tohle je náš svět

26.06. 21:15 - 19.06. 13:32
Frýdek-Místek, Faunapark, Frýdek - Místek

Bára Poláková na Sluníčku / koncert

28.06. 19:00 - 19.06. 13:32
Frýdek-Místek, Penzion Sluníčko, Ostravice

MATTES TRADING s.r.o.
Frýdek-Místek
od 17 500 Kč

Detail

Stáj MUSTANG s.r.o.
Frýdek-Místek
od 13 350 Kč

Detail

Vlastimil Matějka
Frýdek-Místek
od 16 280 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu