Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vloupal se do hospody ve Frýdku-Místku a ukradl různé pití, automat na žvýkačky i peníze

Policisté pátrají po zloději, který se vloupal do hospody ve Frýdku-Místku. Ukradl alkoholické i nealkoholické pití, automat na žvýkačky a hračky, i peníze. Část kradených věcí následně záhadně rozházel po cestě a zmizel hlavně s penězi. Škoda byla vyčíslena na 9 tisíc korun.

Doposud neznámý muž se násilním dostal do podniku ráno 17. července. Převrátil tam všechno na ruby a odnesl si na co přišel.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Nejdříve tuto prohledal a následně odcizil alkoholické i nealkoholické nápoje, automat na žvýkačky a hračky i s mincemi uvnitř, ale také finanční hotovost. Při ohledání místa činu policisté zřejmě při únikové cestě našli některé lahve odcizeného alkoholu, ale také poškozené automaty na žvýkačky a hračky, u kterých však chyběly peníze."

Celková škoda včetně poškození byla stanovena téměř na devět tisíc korun.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti muže či možného svědka události z fotografií. Ten by mohl přispět k objasnění výše uvedeného skutku. Tímto žádáme veřejnost, která by mohla přispět jakoukoli informací k muži, aby se obrátila na tísňovou linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."

Případem se zabývají policisté z obvodního oddělní Frýdek-Místek ve spolupráci s kriminalisty 1. oddělení obecné kriminality Frýdek-Místek.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy