Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdlant nad Ostravicí rozsvítil vánoční strom on-line

Kvůli koronavirovým opatřením nebylo možné rozsvítit vánoční strom za účasti diváků. Frýdlant nad Ostravicí našel jiné řešení

Ve Frýdlantu nad Ostravicí se v pátek 27. listopadu rozsvítil vánoční strom. Jelikož současná situace stále nedovoluje veřejně se potkávat, letošní rozsvícení vánočního stromu a celý doprovodný program proběhl online.

Helena Pešatová (PRO FRÝDLANT), starostka Frýdlantu nad Ostravicí: "V neděli jsme rozsvítili na našich adventních věncích první adventní svíčku. Bývalo dobrým zvykem, že se scházíme na náměstí, zpíváme koledy, spolu s našimi dětmi, které vystupují na pódiu si užíváme krásné vánoční atmosféry, popíjíme svařák, punč a je nám tam hrozně příjemně. Bohužel v téhle té chvíli, která je velmi nepříjemná, z hlediska covidového onemocnění, jsme tuto akci museli udělat on-line."
DAVID PAVLISKA (PRO FRÝDLANT), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: "Po dlouhých úvahách jsme se rozhodli pro on-line přenos rozsvěcování vánočního stromečku a to právě z toho důvodu, že v předešlých letech víme, že tahle ta akce bývá velmi navštěvovaná a nemohli by jsme dodržet dvoumetrové rozestupy, zákaz konzumace alkoholických nápojů a všechny ostatní nařízení, které do této doby platí."

Jak stromeček vypadá se můžete přijít přesvědčit sami a to před Městský úřad ve Frýdlantu nad Ostravicí.

DAVID PAVLISKA (PRO FRÝDLANT), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: "Je krásný, je nazdoben v krásných barvách a pro letošní rok ještě doplněn hezkým betlémem z vyřezávaných, dřevěných soch, takže bych chtěl zde k vánočnímu stromečku pozvat všechny obyvatelé našeho města a hlavně naše nejmenší ratolesti."
anketa, děti: "Líbí se nám vánoční stromeček."Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 19 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků