Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Palkovicích doprovází prodej vánočních stromků a kaprů videomapping

  • Palkovice,

Ještě dnes večer se mohou přijít lidé podívat do centra Palkovic na videomapping. Tři krátké příběhy budou od 16. hodiny promítány na stěnu požární zbrojnice.

Pod vánočním stromem si lidé mohou koupit rybu nebo stromeček.

Radim Bača (Nezávislí pro Palkovice a Myslík, starosta Palkovic: “Všichni víte, jaká je situace, koronavirová. My jsme ale nechtěli přerušit naši tradici vánočního jarmarku a zorganizovali jsme takový malý videomapping na stěnu a věž hasičárny. Takový malý příběh naší oblakovečky, který tady byl promítnut. A mezitím, tady prodáváme kapry, vánoční stromky, ale opravdu jenom velmi decentně. Opravdu, abychom nepřerušili tradici a snažíme se neshlukovat. Lidé více méně korzují,vykládají si a nějakým způsobem se snaží pochytit vánoční atmosféru a zase pomalu odcházejí domů.”
Anketa: “Přišla jsem se podívat na kapry a je to tady moc krásné.”
Anketa: “Já jsem tady s kamarádkou. Líbilo se mi tu a byla jsem tu kvůli tomu, protože se tady promítalo na zdi.”
Radim Bača (Nezávislí pro Palkovice a Myslík, starosta Palkovic: “Ten videomapping je příběh naší oblakovečky, kterou máme jako logo. Není to ani ovečka, ani obláček, je to oblakovečka. Byly tam koledy Pásli ovce Valaši a další. Takže tam bylo vidět, jak se ovečky navzájem pasou a byl to takové příjemný příběh.”
Anketa: “Přišli jsme s manželem a dětma koupit stromeček a kapra. Je to tady pěkné, dobrá atmosféra.”
Anketa: “Přišli jsme s rodinou pro stromek, pro vánoční stromeček a podívat se, co tu je.”
Radim Bača (Nezávislí pro Palkovice a Myslík, starosta Palkovic: “Já samozřejmě přeju nejenom všem Palkovjanům a Myslíkovjanům všechno nejlepší v té divné době. Ať si co nejvíc užijou Vánoc a do nového roku 2021 přeju, aby byl daleko lepší, než ten letošní.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy