Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vánoční městečko v Havířově zahájí program 25. listopadu

  • Havířov,

V pátek bude zahájen na náměstí Republiky třítýdenní program Vánočního městečka. K rozsvícení vánočního stromu dojde v sobotu v 17 hodin a poté vystoupí na podiu legendární kapela Olympic.

Už za pár dnů začne být cítit na náměstí Republiky vůně punče, budou znít koledy a to znamená, že Vánoce se blíží. Vánoční městečko nabídne pestrý program pro všechny generace, ale zejména pak pro ty nejmenší.

Jana Feberová (ČSSD), náměstkyně primátora: “Mohou se naši lidé těšit na historickou tržnic, na kterou jsou zvyklí. Bude tam městský Betlém, bude tam zvonička, bude tam Ježíškova pošta, zvířátka. Ty tradiční kovářská řemesla, lití olova. A ve stánkovém prodeji nebude chybět punč, svařák, dětský mošt, ale budou i zabijačkové hody.”

Lidé se těší vždy na kapely. Takže zkuste nám říct alespoň nějaké hvězdy, které jste v letošním roce pozvali.

Jana Feberová (ČSSD), náměstkyně primátora: “Začínáme v pátek 25. listopadu, kdy bude Laura a její tygři a pak samozřejmě rozsvícení stromu další den 26. listopadu. Začínáme kapelou Olympic, která nyní slaví své kulaté jubileum. Samozřejmě takové ty tradiční lákadla jako je No Name, Jelen, bude tady Pokáč, Tereza Mašková. Ta nabídka je velká a každý den mohou lidé přijít, mohou si povykládat se svými přáteli u dobrého punče za doprovodu nějaké krásné kapely. Na seniory jsme nezapomněli, bude hrát Šlágr některý den.”
anketa: "Určitě se přijdu podívat na rozsvícení vánočního stromečku. Je to každý rok krásné. Malý se těší na dárečky."
anketa: "Zcela určitě se přijdu podívat, protože chodím každý rok a je to moc pěkné. Na program jsem se ještě nedívala."

Podrobný program Vánočního městečka naleznete na webových stránkách města, nebo stránkách MKS.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávySlezská důlní díla a.s. - Doly OKD, Diamo, státní podnik
Karviná
od 29 889 do 38 007 Kč/měsíc

Detail

TEDOM a.s. - Bohumín Vrbice
Bohumín
od 33 000 do 39 000 Kč/měsíc

Detail

Slezská důlní díla a.s. - Doly OKD, Diamo, státní podnik
Karviná
od 29 889 do 38 007 Kč/měsíc

Detail