Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ulice 6. srpna v Horní Suché bude brzy průjezdná

V polovině října měla být dokončena stavba části ulice 6. srpna v Horní Suché. Práce spočívaly v narovnání komunikace a v jejím rozšíření. Což by mělo přispět k větší bezpečnosti. Stavba ale nabrala zpoždění.

Martin Adamiec (BEZPP), místostarosta Horní Suché: “Pravdou je fakt, že v době, kdy tady stojíme, měla být už stavba hotová, ale tak, jak to na těchto velkých stavbách bývá, jsou tady občas technické problémy, které je potřeba řešit přímo s projektantem a řeší se za pochodu. To je asi jeden z aspektů zpoždění stavby a druhým je, že začátkem září této stavbě nepřálo počasí a právě probíhaly výkopové práce a ty taky ovlivnily kus toho termínu.”

Silnice je spojnicí místních, kteří bydlí v části Podolkovice s centrem obce.

Martin Adamiec (BEZPP), místostarosta Horní Suché: “Já bych chtěl z tohoto místa požádat občany o ještě chvíli trpělivosti. Mám naději, že v nejbližších dnech by se měl pokládat asfalt a celá komunikace by se měla zprůjezdnit, byť ještě nebudou asi všechny terénní úpravy, ale komunikace by měla být průjezdná. To znamená, aby občané ještě chvíli vydrželi s těmi objížďkami po těch úzkých uličkách.”

Brzké dokončení prací slibuje také zhotovitel.

Tomáš Šedo, stavbyvedoucí: “Stavba bude dokončena příští týden, kdy proběhnou asfaltové práce. Jízda autem bude možná od čtvrtku.”

Kde byl ten největší problém, kde došlo k největšímu zpoždění?

Tomáš Šedo, stavbyvedoucí: “Ke zpoždění došlo kvůli přeložce plynovodu, kdy se čekalo na přepoj, ale to je běžná věc a s tím jsme tak nějak počítali, že k tomu může dojít.”

Stavba vyjde radnici na 11 milionů korun.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy