Klienti z karvinských stacionářů se bavili tancem

  • 19. října 2018,
  • 16:00,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Zdravotně a mentálně postižení klienti Domu v Aleji a Galaxie se sešli na taneční zábavě, kterou pro ně uspořádaly karvinské sociální služby. Společenská událost se konala také k oslavě 25. výročí, které si letos Dům v Aleji připomíná.

Reklama

Vyzdobený sál, občerstvení a hudební porce hitů, o kterou se postarala skupina UFO, čekala na všechny klienty Domu v Aleji a stacionáře Galaxie. Tato slavnostní taneční událost se konala hned z několika důvodů.

"Jsme rádi, že se nám podařila další akce v rámci 20. výročí vzniku Sociálních služeb Karviná, je to akce nazvaná Tanec s UFO, účastní se jí i organizace Galaxie, pomáhala při tom, aby se ta akce uskutečnila. Dělali jsme to především pro klienty, aby si užili, velmi rádi tancují," řekla ředitelka Sociálních služeb Karviná Blanka Dadoková.

A opravdu. Klienti byli nadšeni, bavili se velmi dobře.

"Fajně se mi tu líbí, dobře." "Umíme tancovat, dobře se bavíme a je tu to fajn, dobře," shodli se klienti.

 Skupina UFO hraje těmto klientům na zábavách a plesech pravidelně už několik let.

Tato taneční zábava nebyla jediná, která se konala pro klienty Domu v Aleji. K 25. výročí otevření tohoto stacionáře se už uskutečnila například zahradní slavnost, dražily se výrobky klientů a také se už připravuje na listopad  bazárek věcí a předmětů i pro veřejnost. Proběhne od 26. - 30. listopadu v prostorách stacionáře.
Líheň 2019 / soutěž amatérských hudebníků

07.03. 19:00 - 01.06. 0:00
Havířov, Stolárna Havířov a Hard Cafe Karviná

Trenkwalder a.s.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

SEJONG Czech s.r.o.
Karviná
od 100 000 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu