Klienti z karvinských stacionářů se bavili tancem

  • 19. října 2018,
  • 16:00,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Zdravotně a mentálně postižení klienti Domu v Aleji a Galaxie se sešli na taneční zábavě, kterou pro ně uspořádaly karvinské sociální služby. Společenská událost se konala také k oslavě 25. výročí, které si letos Dům v Aleji připomíná.

Reklama

Vyzdobený sál, občerstvení a hudební porce hitů, o kterou se postarala skupina UFO, čekala na všechny klienty Domu v Aleji a stacionáře Galaxie. Tato slavnostní taneční událost se konala hned z několika důvodů.

"Jsme rádi, že se nám podařila další akce v rámci 20. výročí vzniku Sociálních služeb Karviná, je to akce nazvaná Tanec s UFO, účastní se jí i organizace Galaxie, pomáhala při tom, aby se ta akce uskutečnila. Dělali jsme to především pro klienty, aby si užili, velmi rádi tancují," řekla ředitelka Sociálních služeb Karviná Blanka Dadoková.

A opravdu. Klienti byli nadšeni, bavili se velmi dobře.

"Fajně se mi tu líbí, dobře." "Umíme tancovat, dobře se bavíme a je tu to fajn, dobře," shodli se klienti.

 Skupina UFO hraje těmto klientům na zábavách a plesech pravidelně už několik let.

Tato taneční zábava nebyla jediná, která se konala pro klienty Domu v Aleji. K 25. výročí otevření tohoto stacionáře se už uskutečnila například zahradní slavnost, dražily se výrobky klientů a také se už připravuje na listopad  bazárek věcí a předmětů i pro veřejnost. Proběhne od 26. - 30. listopadu v prostorách stacionáře.
Karvinská hornická nemocnice a.s.
Karviná
od 24 000 Kč

Detail

Pro Bank Security a.s.
Karviná
od 14 000 Kč do 16 000 Kč

Detail

Prosystem spol. s r.o.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu