Orlovští chtějí vyhrát RBP Street Hockey 2017

Na základní škole Školní v Orlové se trénuje ze všech sil. Blíží se totiž velké finále soutěže RBP Street Hockey 2017, kam se orlovští školáci také probojovali. I když jsou už spokojení se samotným postupem, neskrývají ambice vyhrát. Finále proběhne dvacátého dubna.

Pohyb na hřišti, souhra hráčů, pohotové přihrávky a správná trefa do brány. To vše teď vylepšuje tým sportovců ze základní školy Školní v Orlové, který se probojoval do finále soutěže RBP Street Hockey 2017. I když už jeho členové podle trenéra určité základy mají.

“Kluci vycházejí z hokejové líhně Orlíku Orlová, to znamená, že mají zažité návyky tvrdé obranné hry a bojují o každý míček,” přibližuje jejich přístup jejich učitel a trenér Marek Tešnar.

Také proto měli kluci předpoklad k tomu, aby prošli školním kolem. V oblastním kole je trochu překvapila Dolní Lutyně, která si držela po celou dobu utkání lehký náskok. Nakonec ale podlehla jedna nula a kluci se mohou těšit na velké finále. Podle kouče mají solidně natrénováno, ve finále ale podle něj někdy hráčská úroveň nehraje hlavní roli.

“Už jsem na třech finálech byl. Je to tam hodně taky o náhodě, o tom, kdo dá první gól, čas je krátký a opravdu tam rozhoduje maximální koncentrace a soustředění, to znamená, ne vždycky to musí vyjít,” dodává Marek Tešnar.

Jak si kluci povedou se uvidí až dvacátého dubna, to totiž proběhnou finálová utkání na velké klání v Ostravě. Do té doby mohou kluci stejně jako ostatní postupující, ještě trénovat.

Generálním partnerem je Revírní bratrská pokladna. Dalšími partnery jsou Moravskoslezský kraj a Residomo. 
Útěk v řetězech / adrenalinová akce s hudebním programem

Zítra 9:00 - 18.10. 23:06
Havířov, Náměstí republiky, Havířov

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

07.12. 15:00 - 18.10. 23:06
Karviná, Kostel sv. Maří Magdalény , Dětmarovice

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

07.12. 18:00 - 18.10. 23:06
Karviná, Kostel sv. Anny, Rychvald

Martin Kolek s.r.o.
Karviná
od 16 280 Kč do 35 000 Kč

Detail

ELANDOMY s.r.o.
Karviná
od 13 500 Kč

Detail

Lichtgitter CZ spol. s r. o.
Karviná
od 130 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu