Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Orlovští chtějí vyhrát RBP Street Hockey 2017

Na základní škole Školní v Orlové se trénuje ze všech sil. Blíží se totiž velké finále soutěže RBP Street Hockey 2017, kam se orlovští školáci také probojovali. I když jsou už spokojení se samotným postupem, neskrývají ambice vyhrát. Finále proběhne dvacátého dubna.

Pohyb na hřišti, souhra hráčů, pohotové přihrávky a správná trefa do brány. To vše teď vylepšuje tým sportovců ze základní školy Školní v Orlové, který se probojoval do finále soutěže RBP Street Hockey 2017. I když už jeho členové podle trenéra určité základy mají.

“Kluci vycházejí z hokejové líhně Orlíku Orlová, to znamená, že mají zažité návyky tvrdé obranné hry a bojují o každý míček,” přibližuje jejich přístup jejich učitel a trenér Marek Tešnar.

Také proto měli kluci předpoklad k tomu, aby prošli školním kolem. V oblastním kole je trochu překvapila Dolní Lutyně, která si držela po celou dobu utkání lehký náskok. Nakonec ale podlehla jedna nula a kluci se mohou těšit na velké finále. Podle kouče mají solidně natrénováno, ve finále ale podle něj někdy hráčská úroveň nehraje hlavní roli.

“Už jsem na třech finálech byl. Je to tam hodně taky o náhodě, o tom, kdo dá první gól, čas je krátký a opravdu tam rozhoduje maximální koncentrace a soustředění, to znamená, ne vždycky to musí vyjít,” dodává Marek Tešnar.

Jak si kluci povedou se uvidí až dvacátého dubna, to totiž proběhnou finálová utkání na velké klání v Ostravě. Do té doby mohou kluci stejně jako ostatní postupující, ještě trénovat.

Generálním partnerem je Revírní bratrská pokladna. Dalšími partnery jsou Moravskoslezský kraj a Residomo. 
Svatováclavský hudební festival - Flétnové sonáty

18.09. 18:00
Orlová, Evangelický kostel, Orlová

Svatováclavský hudební festival - Hudba anglické renesance

19.09. 19:00
Albrechtice, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Autodoprava Karel Lanča s.r.o. - ČeskýTěšín
Český Těšín
od 32 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Ferdinand Koiš - provozovna
Orlová
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs. s.r.o, - Karviná
Karviná
od 96 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků