Vítězi RBP Street hokeje 2017 se stali žáci z Frýdku Místku

  • 15:25,
  • Bruntál ,

Další ročník největšího žákovského turnaje ve florbalu je za námi. Letos v RBP Street hokeji zvítězili žáci frýdeckomístecké Základní školy Elišky Krásnohorské, kteří ve velkém finále v Ostravě přehráli Šafaříkovu školu z Valašského Meziříčí.

Sportovní hala v Ostravě - Dubině hostila už 14. ročník turnaje ve florbalu RBP Street hokey. Lépe řečeno velké finále tohoto turnaje, protože ten začíná už na základních školách a víceletých gymnáziích úvodními koly. Do Ostravy postoupí pouze 64 nejlepších týmů.

Otakar Kačmař, náměstek ředitele Revírní bratrské pokladny: “Skvělá akce, spousta dětí, spousta sportu, spousta zábavy. Jsme rádi, že můžeme podpořit tak monstrózní akci.”

Stanislav Folwaczný, náměstek hejtmana MS kraje: “Florbal je v současné době u mládeže jeden z nejpopulárnějších sportů a já jsem rád, že se najdou lidé, kteří chtějí pořádat tak nádherný turnaj.”

Sportovce přijeli povzbudit i jejich spolužáci, kteří také už tradičně soupeří ve fandění. Výbornou a stabilní formu prokázali žáci ze školy Elišky Krásnohorské, kteří se dostali podruhé za sebou do finále. Letos ale byli úspěšnější a svého soupeře, ZŠ Šafaříkovu z Valašského Meziříčí, porazili.

David Řeháček, učitel ZŠ E. Krásnohorské Frýdek-Místek: “Minulý rok jsem tady s klukama vyhrál krásně smutné druhé místo, tak jsem rád, že jsme to ze současným týmem dotáhli.”

hráči vítězného týmu ZŠ Elišky Krásnohorské Frýdek-Místek: 1/ “Pan učitel vybral výborný tým. Toto se zapíše do dějin naší školy.” 2/ “Je to super pocit.”

I když vítězům patří samozřejmě všechna čest, nejdůležitější je, že si děti pořádně zasportovaly a alespoň na chvíli neseděly doma u počítačů a televizí.

Generálním partnerem je Revírní bratrská pokladna. Dalšími partnery jsou Moravskoslezský kraj a Residomo. 
Útěk v řetězech / adrenalinová akce s hudebním programem

Zítra 9:00 - 18.10. 23:40
Havířov, Náměstí republiky, Havířov

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

07.12. 15:00 - 18.10. 23:40
Karviná, Kostel sv. Maří Magdalény , Dětmarovice

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

07.12. 18:00 - 18.10. 23:40
Karviná, Kostel sv. Anny, Rychvald

Martin Kolek s.r.o.
Karviná
od 16 280 Kč do 35 000 Kč

Detail

ELANDOMY s.r.o.
Karviná
od 13 500 Kč

Detail

Lichtgitter CZ spol. s r. o.
Karviná
od 130 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu