Reklama

Vítězi RBP Street hokeje 2017 se stali žáci z Frýdku Místku

  • 15:25,
  • Bruntál ,

Další ročník největšího žákovského turnaje ve florbalu je za námi. Letos v RBP Street hokeji zvítězili žáci frýdeckomístecké Základní školy Elišky Krásnohorské, kteří ve velkém finále v Ostravě přehráli Šafaříkovu školu z Valašského Meziříčí.

Stáhnout video
Reklama

Sportovní hala v Ostravě - Dubině hostila už 14. ročník turnaje ve florbalu RBP Street hokey. Lépe řečeno velké finále tohoto turnaje, protože ten začíná už na základních školách a víceletých gymnáziích úvodními koly. Do Ostravy postoupí pouze 64 nejlepších týmů.

Otakar Kačmař, náměstek ředitele Revírní bratrské pokladny: “Skvělá akce, spousta dětí, spousta sportu, spousta zábavy. Jsme rádi, že můžeme podpořit tak monstrózní akci.”

Stanislav Folwaczný, náměstek hejtmana MS kraje: “Florbal je v současné době u mládeže jeden z nejpopulárnějších sportů a já jsem rád, že se najdou lidé, kteří chtějí pořádat tak nádherný turnaj.”

Sportovce přijeli povzbudit i jejich spolužáci, kteří také už tradičně soupeří ve fandění. Výbornou a stabilní formu prokázali žáci ze školy Elišky Krásnohorské, kteří se dostali podruhé za sebou do finále. Letos ale byli úspěšnější a svého soupeře, ZŠ Šafaříkovu z Valašského Meziříčí, porazili.

David Řeháček, učitel ZŠ E. Krásnohorské Frýdek-Místek: “Minulý rok jsem tady s klukama vyhrál krásně smutné druhé místo, tak jsem rád, že jsme to ze současným týmem dotáhli.”

hráči vítězného týmu ZŠ Elišky Krásnohorské Frýdek-Místek: 1/ “Pan učitel vybral výborný tým. Toto se zapíše do dějin naší školy.” 2/ “Je to super pocit.”

I když vítězům patří samozřejmě všechna čest, nejdůležitější je, že si děti pořádně zasportovaly a alespoň na chvíli neseděly doma u počítačů a televizí.

Generálním partnerem je Revírní bratrská pokladna. Dalšími partnery jsou Moravskoslezský kraj a Residomo. 

ReklamaTragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

Hotel Rudolf s.r.o.
Karviná
od 88 Kč

Detail

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace
Karviná
od 13 950 Kč do 15 050 Kč

Detail

UNIQA pojišťovna, a.s.
Karviná
od 16 280 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu