Reklama

Gruzínský trenér zápasu zmlátil v Ostravě tři muže

U krajského soudu v Ostravě dnes senát vyslechl dvě rozdílné verze rvačky, která se odehrála v květnu v Ostravě. Gruzínský trenér ostravských zápasníků tehdy zmlátil tři muže a jednoho dokonce pobodal. Zatímco ve své verzi se obžalovaný Gruzínec staví do role oběti, která se pouze bránila, žalobce i svědci to vidí zcela obráceně.

Reklama

Georgi Čanadiri žije v Ostravě. Jako bývalý zápasník trénoval děti. U soudu sám přiznal, že býval divoký a často se pral. Dokonce za to byl i třikrát ve vězení. Teď už prý ale seká dobrotu a i květnový incident byla v podstatě sebeobrana. On si prý chtěl s jedním z poškozených vyříkat nějaké pomluvy. Jenže ten na něj zaútočil. Tak se bránil. Podle státního zástupce to ale bylo jinak. "Konflikt přerostl ve fyzickou potyčku. Když to viděli ostatní hosté, snažili se potyčce zabránit. Bohužel se i oni dostali do konfliktu s panem obžalovaným," uvádí žalobce David Bartoš.

Svědci shodně tvrdí, že se jen chtěli zastat mladíka, kterého Gruzínec bezhlavě mlátil. Jeden z nich ho ani neznal. Všichni tři ale nakonec dostali a jeden dokonce 6 ran nožem. "Ten kluk to neustál, tak ho začal mlátit na zemi. Tím pádem do toho zasáhl můj kamarád. Tak ho zezadu praštil spodní částí nože, já jsem do toho skočil ať se vzpamatuje," popsal útok napadený. Obžalovaný také tvrdil, že nůž držel i za ostří, aby bodnutí nebyla příliš hluboká. "Pokud bude obžalovaný uznán vinným hrozí mu 5 - 12 let vězení," říká mluvčí soudu Karin Kantorová.

Gruzínec také přinesl senátu soudu ukázat fotografii dětí, které trénuje a které jej podporují i ve vazbě. Zda se mu podaří přesvědčit senát o své verzi, vás budeme informovat. 
H R U Š K A , spol. s r.o.
Nový Jičín
od 100 Kč do 100 Kč

Detail

Jan Hefner
Karviná
od 30 000 Kč do 60 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu