Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Středisko soc. služeb i hasiči Frýdlantu mají nové vozidlo

Nových vozidel se dočkaly hned dvě organizace Frýdlantu nad Ostravicí. Jedno z nich využívá Středisko sociálních služeb jako taxi pro seniory. Druhé zase pomůže při zásazích dobrovolným hasičům z Nové Vsi.

Středisko sociálních služeb Frýdlantu nad Ostravicí má nový vůz, který je určený pro službu Senior taxi. Jezdit bude výhradně ve městě a seniorům zajistí přepravu třeba k lékaři či na úřad.

“Toto auto jsme dostali z Nadace Charty 77 Konta Bariéry ve spolupráci se sítí lékáren Dr.Maxe. My už dlouhodobě službu Senior Taxi provozujeme a nyní ji od 1. 1. 2019 rozšiřujeme i do okolních obcí, ovšem s jiným autem, než je tady toto. Toto bude sloužit výhradně Frýdlantu nad Ostravicí,” uvedl ředitel SSS Frýdlantu nad Ostravicí Jiří Hořínek.

Nového vozidla se dočkal i Sbor dobrovolných hasičů z Nové Vsi.

“Je to vozidlo, které je pro naši jednotku zlomové, protože ten podvozek je šestituna, je to Iveco Daily, má to prodlouženou kabinu, takže se do něj vejde družstvo 1+5, uveze kubík vody a veškeré technické prostředky pro veškeré zásahy,” sdělil velitel Sboru dobrovolných hasičů Nová Ves Radek Kubala.

Na jaře příštího roku chtějí dobrovolní hasiči nové vozidlo slavnostně pokřtít a představit jej veřejnosti. Všichni příznivci hasičů jsou srdečně zváni.

Nahlásit chybu
Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o., advokátní kancelář, Ostrava
Ostrava
od 24 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 23 600 Kč/měsíc

Detail

MTTA - stavební firma s.r.o. - pracoviště Hlučín
Hlučín
od 30 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail