Reklama

Středisko soc. služeb i hasiči Frýdlantu mají nové vozidlo

Nových vozidel se dočkaly hned dvě organizace Frýdlantu nad Ostravicí. Jedno z nich využívá Středisko sociálních služeb jako taxi pro seniory. Druhé zase pomůže při zásazích dobrovolným hasičům z Nové Vsi.

Stáhnout video
Reklama

Středisko sociálních služeb Frýdlantu nad Ostravicí má nový vůz, který je určený pro službu Senior taxi. Jezdit bude výhradně ve městě a seniorům zajistí přepravu třeba k lékaři či na úřad.

“Toto auto jsme dostali z Nadace Charty 77 Konta Bariéry ve spolupráci se sítí lékáren Dr.Maxe. My už dlouhodobě službu Senior Taxi provozujeme a nyní ji od 1. 1. 2019 rozšiřujeme i do okolních obcí, ovšem s jiným autem, než je tady toto. Toto bude sloužit výhradně Frýdlantu nad Ostravicí,” uvedl ředitel SSS Frýdlantu nad Ostravicí Jiří Hořínek.

Nového vozidla se dočkal i Sbor dobrovolných hasičů z Nové Vsi.

“Je to vozidlo, které je pro naši jednotku zlomové, protože ten podvozek je šestituna, je to Iveco Daily, má to prodlouženou kabinu, takže se do něj vejde družstvo 1+5, uveze kubík vody a veškeré technické prostředky pro veškeré zásahy,” sdělil velitel Sboru dobrovolných hasičů Nová Ves Radek Kubala.

Na jaře příštího roku chtějí dobrovolní hasiči nové vozidlo slavnostně pokřtít a představit jej veřejnosti. Všichni příznivci hasičů jsou srdečně zváni.

ReklamaValaši na Těšínsku / výstava

28.03. 16:00 - 29.03. 18:00
Celý MS kraj, Výstavní síň, Jablunkov

Michal Ptáček – Plastiky / výstava

06.04. 16:00 - 31.10. 18:00
Celý MS kraj, Hrad Sovinec, Sovinec

Beskydy 8x jinak / výstava

19.04. 9:00 - 31.10. 18:00
Celý MS kraj, Hrad Sovinec, Sovinec

Work Service Czech s.r.o.
Opava
od 17 000 Kč do 19 000 Kč

Detail

ELKOPLAST CZ, s.r.o.
Bruntál
od 16 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Skrytá hrozba v autě

Více PR článků
Zavřít reklamu