Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Palkovičtí dobrovolní hasiči uspořádali ples

  • Palkovice,

Žádný začátek roku se neobejde bez plesové sezóny. V Palkovicích patří mezi tradiční taneční zábavy i pravý Hasičský ples. Polku, valčík nebo waltz si místní zatančili s havířovskou kapelou EKG band.

Sál obecního úřadu v Palkovicích patřil jeden sobotní večer dobrovolným hasičům, kteří pro místní obyvatele i přátele z okolí uspořádali tradiční Hasičský ples.

"Vystoupí tady známější skupina EKG Band, už tady hrají podruhé, byl na ně pozitivní ohlas, tak jsme je pozvali znova," řekl  Martin Polášek,  místostarosta SDH Palkovice a organizátor plesu.   

"Snažíme se to nějak roztočit, repertoár je klasický plesový, začneme standarty, lidovky, pak se přitvrdí, jsou to pecky posledních 40 let od ABBA až po Kabáty," prozradil  Tomáš Maceczek, kapelník EKG band.

anketa, návštěvníci plesu: "Rádi se bavíme, letos se mi líbí kapela." "Máme moc rádi plesy, byly doby, kdy jsme jich absolvovali i devět za sezónu."

K tradici tohoto plesu patří i osobní roznášení pozvánek. Mimochodem, na tento ples se prodalo přes 190 lístků. Výtěžek pomůže dobré věci

"Dnes jsme financováni obecním úřadem, co se týče techniky, ale i my děláme různé akce s dětmi, na to potřebujeme peníze, třeba na poháry, soutěže," vysvětlil starosta SDH Palkovice Čestmír Krč.

Na plese kromě tradičního předtančení a tomboly nechyběl fotokoutek s hasičskou tématikou a také občerstvení, například jednohubky připravovaly společně členky dobrovolných hasičů chvilku předtím, než samy vtančily na parket.
Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

Dnes
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

STAVING, spol. s r.o.

od 15 000 do 16 000 Kč/měsíc

Detail

Ladislav Kroščen

od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Medboda s.r.o., provozovna Pekárna U Oulehlů s.r.o.

od 16 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků