Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie pátrala po ženě z Ostravy, s rodinou přestala komunikovat na začátku května

AKTUALIZACE: Pohřešovaná žena byla v pořádku nalezena, informovala o tom policejní mluvčí Karolína Bělunková.

PŮVODNÍ ZPRÁVA: 

Policisté pátrají po pohřešované ženě z Ostravy a obracejí se na veřejnost s prosbou o pomoc. Jde o ženu, kterou rodina naposledy viděla 1. května okolo 18. hodiny v bydliště jejího otce. 

Podle policie byla pohřešovaná žena naposledy spatřena na veřejnosti 3. května 2021 v dopravním prostředku MHD. Její pohyb může být zaznamenán také v blízkosti zastávek, nebo vlakových nádraží. 

Karolína Bělunková, mluvčí PČR: "Žena byla rodinou viděna naposledy dne 1. května 2021 kolem 18:00 hodin v bydlišti jejího otce v Ostravě – Hrabůvce, odkud odešla neznámo kam. Od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu, s rodinou a známými přestala zcela komunikovat." 

Popis pohřešované osoby:
Žena je 160 cm vysoké hubené postavy, zdánlivý věk 45-50 let, středně dlouhé rozpuštěné blond vlasy, chůze rychlá s nápadně krátkým krokem, pohřešovaná má vysoký hlas se špatnou výslovností. V době odchodu měla na sobě černé legíny, hnědé kozačky délky pod kolena se zapínáním na zip, černou delší bundu s kožíškem kolem rukávů a límce, malou koženou kabelku hnědé nebo černé barvy. U sebe má mít mobilní telefon, který je nedostupný. Je zde předpoklad, že se může pohybovat či vyskytovat ve společnosti osob bez přístřeší. Dle sdělení rodinných příslušníků se může pohybovat po území města Ostravy, a to v části Bělský les, Polanka nad Odrou, Ostrava - Nová Bělá a Ostrava - Stará Bělá.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků