Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Judisté TJ Baník Karviná pořádali Velkou cenu Karviné

Karvinská sportovní hala Kovony hostila judisty z celého Česka, sousedního Slovenska a Polska a to v rámci Velké ceny Karviné. Oproti minulému roku přijelo o sto závodníků více, rekordní počet zájemců organizátory mile potěšil.

Oddíl juda TJ Baník Karviná už posedmé zorganizoval Velkou cenu Karviné.Turnaj slavnostně zahájil náměstek primátora Andrzej Bizon.

Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: "Popřál jsem jim hlavně hodně úspěchů v boji fair play a pro mě všichni, kteří nastoupí na tatami, jsou vítězi."

Zatímco v roce 2021 přijelo zabojovat o medaile a ceny zhruba 130 judistů ze tří zemí, letos jich bylo rekordních 241. Organizátory zájem velmi potěšil.

Karel Štefánik, organizátor turnaje, předseda oddílu judistů TJ Baník Karviná: “ Organizačně to není takový rozdíl, ten turnaj, akorát potrvá déle o to, co se odperou ti závodníci."

Někteří odcházeli ze žíněnek zklamaní, že nezúročili tvrdou přípravu, prostě stačil jeden špatný pohyb.

Antonín Pavera, účastník Velké ceny Karviné: " Byl lepší, pěkně si mě přitáhl dozadu. Minule jsem ještě nemohl zápasit, dneska tady mám premiéru."
Antonín Rovný, účastník Velké ceny Karviné: "Soupeř byl dobrý, ale docela pasivní, myslel jsem si že vyhraju.Sice jsem prohrál, ale zápas to byl dobrý."

V Karviné nakonec zůstaly celkem 4 medaile, zlatá, stříbrná a dvě bronzové. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy