Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V centru města pokračují "Ostravské Vánoce"

Ostravské Vánoce v centru města - to je program na třech místech. Jiráskovo a Masarykovo náměstí i ulice Solná, tam všude dýchá sváteční atmosféra.

"Je to pěkné, líbí se mi to," říká jedna z návštěvnic Ostravských Vánoc. "Je to super, byli jsme tady na mikulášskouj, to bylo parádní," dodává další. 

U vánočního kluziště letos vyrostlo velké ruské kolo a lidé mohou sledovat vše z výšky - připravena je totiž taverna s rozhlednou a zvonkem. Jedním z mnoha hostů, tentokrát hlavně pro děti, byl klaun Hopsalín se svým vystoupením Zimní království. "Děti se budou moct interaktivně zapojit s námi nejen do písniček, ale i do soutěže. Připomenou si Vánoce a připomenou si tradice a zvyky, které nás o Vánocích samozřejmě každoročně čekají," vysvětluje klaun Hopsalín.

Ostravské Vánoce pokračují až do 23. prosince, a to každodenním programem v odpoledních i večerních hodinách. V sobotu před štědrým dnem bude Masarykovo náměstí patřit Bigbandu, vystoupí také zpěvák Tomáš Savka a poté Kapela Buty. Podrobný program najdete na webu ostravskevanoce.cz
Veletoč / autorská komedie Ivy Janžurové

03.11. 19:00
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Transsibiřská magistrála / cestovatelský stand-up

10.11. 18:00
Ostrava-Centrum, DK Akord, Ostrava

Besídka / tradiční představení divadla Sklep

11.11. 20:00
Ostrava-Poruba, DK Akord, Ostrava

Sad-Fasad Sistem s.r.o..
Ostrava
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

SWIETELSKY stavební s.r.o. - oblast Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Sad-Fasad Sistem s.r.o..
Ostrava
od 15 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků