Den dětí na Masarykově náměstí

Maximální limit, akce Centrálního obvodu věnována všem dětem k jejich svátku. Už z názvu je jasné, že pátek 1. června byl na Masarykově náměstí plný adrenalinu, napění a překonávání vlastních cílů.

"Chci dětem k jejich svátku popřát jen to nejlepší," říká s úsměvem starostka obvodu Moravská Ostrava a Přívoz Petra Bernfeldová (Ostravak).

Některé ostravské školy v pátek uzavřely před dětmi své prostory a ty pak bylo vidět v divadlech, v parcích a také v centru Ostravy. "My jsme byli s dětmi na výstavě a teď jsme tady na náměstí, dětem se tu líbí," říká z úsměvem učitelka. "Jsme ze soukromé školky, děti mají svátek, tak jsme tady na náměstí," dodává učitelka, která vede čtyři předškoláčky.

Improvizované šapitó bylo zajímavou podívanou a někteří odvážnější si mohli vyzkoušet i rozverné kolo, které jezdilo všemi směry. "Dnes slaví děti na celém světě, tak ať si to užijí," přeje dětem klaun Hopsalín, kterého je slyšet ze všech stran náměstí.

K oslavě Dne dětí nechybělo nic potřebného, jen sluníčka bylo místy až moc. I tak si atmosféru dětského dne užívali všichni maximálně. A tady jsou odpovědi rodičů na otázku, jestli s dětmi jejich svátek slaví: "My s dětmi slavíme." "Pozvu děti na zmrzlinu a užijeme si to."

Oblíbené dětské adrenalinové atrakce, všudy přítomné stánky s občerstvením a třeba i záchranáři, kteří děti učili poskytovat první pomoc, prostě maximální nasazení pořadatelů i dětí. To byl pátek 1. června na Masarykově náměstí.
Veletrh Středoškolák, vysokoškolák, Projob

06.12. 9:00 - 07.12. 14:00
Ostrava, Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Pekelné prohlídky na Landeku / Mikulášký program pro děti

Dnes 10:00 - 19:35
Ostrava, Landek Park, Ostrava

Léčivá síla doteku / kurz

Dnes 10:00 - 19:35
Ostrava, Nádražní 184, vedle hotelu Max

Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace
Ostrava-město
od 16 280 Kč do 22 620 Kč

Detail

Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace
Ostrava-město
od 17 070 Kč do 17 070 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků