Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Chcete chytře komunikovat s radnicí centrálního obvodu? Pořiďte si mobilní rozhlas

Obvod Moravská Ostrava a Přívoz zavedl mobilní rozhlas. Lidé tak budou získávat aktuální informace z radnice sms zprávou a také emailem. Komunikační kanál je nastaven tak, že samotní občané mohou napřímo oznamovat nešvary, připomínky, ale i pochvaly.

“Systém nasazujeme proto, abychom lépe komunikovali s občany, také aby oni měli informace přímo na míru. Jsou to podobné informace, které dáváme na webové stránky nebo facebook, ale jsou tak říkajíc dostanou pod nos. Je možnost zasílat i sms nebo hlasové zprávy v případě krizových situací,” doplnil Rostislav Řeha (Piráti), místostarosta MO Moravská Ostrava a Přívoz

Zaregistrovat se je velmi jednoduché. Zájemci to s největší pravděpodobností zvládnou sami. Pokud si neporadí, pracovníci úřadu jsou připraveni pomoci.

“Nastavení aplikace je možné na webovém rozhraní moap.mobilnirozhlas.cz, druhá možnost je registrovat se přes aplikaci, další možností je vyplnění registračního formuláře,” objasnil cestu k získání registrace David Račák, mluvčí obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.

Lidé mají o mobilní rozhlas zájem. Už druhý den po jeho zprovoznění bylo přihlášeno přes 120 lidí. Chytrá komunikace s občany nebo-li mobilní rozhlas zapojí lidi do dění v centrálním obvodu. 

“Může to být informace, které v obvodu používáme. Například o našich akcích, o investičních záležitostech, o uzavírkách, vlastně o všem, co se v obvodě děje” doplnil místostarosta Řeha.

Mobilní rozhlas ušetří radnici centrálního ostravského obvodu čas i peníze. Měsíční náklady by totiž neměly překročit částku 15 tisíc korun.Bonusem aplikace je posílení prestiže moderního úřadu Ostravy.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků