Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zaměstnanci TS chodí do práce střídavě co druhý den. Vše zvládají

V centrálním obvodu Ostravy jsou v plném proudu jarní práce. V současné době Technické služby sází nové stromy a navážejí písek do pískovišť a co nevidět začne i jarní vyhrabávání listí.

Bezručův sad v centru Ostravy bude zase o něco krásnější. Technické služby Moravské Ostravy a Přívozu tam vysadily čtyři nové stromy. Jedná se o tři Zmarličníky a jednu Marliku. V lesoparku Železárenská pak přibude jeden dub.

“Je to standardní výsadba teďka v těch jarních měsících. Stromy jsme objednávali už na jaře a v podstatě využíváme teď jakoby toho počasí, které zatím je, ať nám stromy příliš nenaraší a samozřejmě snažíme se v nějakém omezeném množství pokračovat v normálních standardních jarních pracích. Každý den provádíme navážení pískovišť v obvodě Moravská Ostrava a Přívoz, od příštího týdne začneme jarní vyhrabávku listí,” uvádí Martina Kittnerová, mistr provozovny veřejné zeleně

Technické služby momentálně pracují v omezeném provozu, aby se potkávali v co nejmenším počtu a zároveň, aby zvládli potřebnou práci.

“To znamená máme jednu polovinu zaměstnanců v práci, druzí jsou doma tak, aby nedošlo jakoby, aby se ty dvě skupiny nepotkaly mezi sebou. V případě, že by došlo k nějaké, k nějakému výskytu, takže , aby jsme byli schopni všechny práce  nějakým způsobem zajišťovat,” dodává Martina Kittnerová, mistr provozovny veřejné zeleně

Zaměstnanci se pravidelně střídají a do práce tak chodí co druhý den.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků