Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Centrum Ostravy i letos rozveselí akce Léto na Masarykáči

Už v červenci odstartuje oblíbená akce Léto na Masarykáči. Stejně jako loni nebude na Masarykově náměstí chybět kavárna Pod šapitó, oddechová zóna, multifunkční hřiště a doprovodný program.

Pavla Filáková, ředitelka Centra kultury a vzdělávání: “Máme připravený pravidelný program každé pondělí, středu a čtvrtek vždy od 17 hodin. V pondělí máme připraveno hrajeme si,malujeme, kdy mohou děti kreslit s Adolfem Dudkem, což je ilustrátor dětských knih. Ve středu si všichni mohou přijít zacvičit. Ve čtvrtek jsme připravili pro děti loutkohraní, což jsou pohádky a naučné programy."

Součástí Léta na Masarykáči bude také oblíbený kinematograf Bratří Čadíků. Promítat bude od 24. do 27. srpna a chystá se i řezbářské sympozium, jehož tématem bude les plný pohádek

Eliška Moskvová, propagace a program CKV: “Sejde se zde skupina známých profesionálních řezbářů z celé republiky a ta bude vyřezávat svá díla pomocí motorových pil. Při této akci jsme nezapomněli ani na děti. Pro děti bude připravena malá výtvarná dílnička, kde si budou moci vyrobit malé dárečky z přírodních materiálů.”

V září se pak můžete těšit na akci Bo street, neboli Bo tam najdeš všechno. Jejím záměrem je vytvoření různých zón jako gastro, kulturní nebo módní.

Eliška Moskvová, propagace a program CKV: “My zde vytvoříme zónu pro děti. Děti se mohou těšit na projížďky na ponících, na výtvarnou dílnu a na ukázky dravých ptáků.”

V rámci Léta na Masarykáči proběhnou v srpnu a v září také promenádní koncerty v Komenského sadech.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků