Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Léto na Masarykáči nabízí v Ostravě zábavu pro všechny

Masarykovo náměstí v Ostravě se opět po roce proměnilo ve sportovní a oddychovou zónu. Pestrým programem tady odstartovala akce pro všechny bez rozdílu s názvem Léto na Masarykáči.

Alena Pataky, místostarostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: "Dobré odpoledne všem Ostravanům a všem návštěvníkům. Jsem ráda, že můžeme zahájit léto na Masarykově náměstí, tak zvané Léto na Masarykáči
Pavla Filáková, ředitelka Centra kultury a vzdělávání: “Na dnešním zahajovacím dnu mohli návštěvníci shlédnout bubenickou show, vystoupení mažoretek a na závěr si všichni zatančili.”

Lidé se mohli naučit i základy bubnování, součástí prvního dne byl taky bubenický workshop.

Anketa: návštěvníci akce: “Děvčata byly hezké, ty mažoretky, pěkné to bylo a doufám, že ještě bude.
“To je úplně top. Hezké to je, krásné.”
“Hodně se mi to tady líbí, aspoň nějaká změna trošku na to léto.”
“Líbí se mi to, akorát mě překvapuje, že tu je tak málo lidí, ale jinak je to super.”
Hana Šromová, mluvčí MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Dnes jsme zahájili léto na masarykáči, které potrvá až do 14.září. 3 x týdně ožije Masarykovo náměstí doprovodnými programy. Pondělky budou kreativní, ve středu rozhýbeme svá těla a čtvrtky budou patřit divadlu.”

Divadlo potěší zejména děti. Zavede vás totiž do světa loutek. Kromě různých cvičení a lekcí jógy se připravují i taneční workshopy, výtvarné dílny, kurz první pomoci pro děti a chybět nebude ani letní kino. Konkrétně léto na Masarykáči zpestří kinematograf bratří Čadíků.

Hana Šromová, mluvčí MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Informace o programu najdou lidé na webových stránkách Centra kultury a vzdělávání, nebo také na facebookové stránce léto na Masarykáči.”

Součástí léta na Masarykáči je i oblíbení kavárna Pod šapitó a v září se můžete těšit i na promenádní koncerty v Komenského sadech.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy