Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

První ročník participativního rozpočtu v obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Hlasování skončí 30. října

Už jen necelé dva týdny můžete ovlivnit vůbec 1. ročník participativního rozpočtu Náš obvod. Hlasování skončí už 30. října, Mezi vítězné projekty městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz rozdělí jeden milion korun.

Rostislav Řeha, místostarosta MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Já musím říct, že máme velikou radost a musím pochválit všechny, co se toho zúčastnili, že měli tu odvahu a vlastně šli do toho.”
Zuzana Ožanová, starostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Já jsem dost překvapená nad množstvím projektů. Znamená to, že lidem záleží na místě, kde žijí. Takže to není s tou Ostravou špatné. Lidé tu chtějí žít a chtějí mít hezké své okolí. Takže pro mě milé překvapení.”

Hlasovat můžete na stránce hlasovani náš obvod.cz, kde najdete všech 8 návrhů, které postoupily do finále. Zabere vám to jen pár minut.

Hana Mainušová, mluvčí MOb Moravská Ostrava a Přívoz: Je to velmi jednoduché, Klikněte na odkaz a zadejte svoje telefonní číslo. Sms zprávou vám přijde ověřovací kód. My tak jednoduše zajistíme, aby každý hlasoval pouze jednou. Zde dejte své hlasy svým favoritům. K dispozici máte 3 kladné a jeden záporný.”

Z průběžných výsledků zatím u vás vede veřejné wc v Komenského sadech. Na druhém místě je Komunitní park Jindřich a na třetím hřiště na petanque a zahrada pro nevidomé v sadu P. Bezruče.

Na dalších místech byly k 12. říjnu v následujícím pořadí Pítko na Kuřím rynku, Venkovní sportoviště ve dvoře Křižíkova, Odpočinková zóna v Husově sadu, Květinový záhon s lavičkou a Bubenická zastávka. Toto pořadí můžete svým hlasováním samozřejmě ještě změnit.
David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

SWIETELSKY stavební s.r.o. - oblast Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků