Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Radní MOaP popřáli lidem krásné vánoční svátky a vše nejlepší v roce 2021

Naposledy v tomto roce se sešli radní obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Při této příležitosti popřáli svým občanům nejen krásné Vánoce, ale i celý příští rok.

Zuzana Ožanová, starostka MOaP: “Vážení a milí spoluobčané. Jsem ráda, že Vás můžu pozdravit a popřát Vám vše nejlepší do příštího roku za náš celý tým, za vedení městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Doufám, že se setkáme v lepších časech, přeji Vám především zdraví a rodinnou pohodu.”
Petr Veselka, radní MOaP: “Já bych chtěl samozřejmě popřát hezké svátky, krásného Silvestra, hlavně, aby se ten příští rok vrátil zase do normálu. To bych nám všem i občanům přál ze všeho nejvíc.”
Petr KuŚ, radní MOaP: “Já bych chtěl také popřát našim občanům vlastně vše nejlepší do nového roku, krásné svátky, ať je prožijí v pohodě, v klidu se svými rodinami a v tom novém roce tedy, aby skončila ta špatná situace ať je všechno lepší.”
Ladislav Jodlovski, radní MOaP: “Já bych chtěl našim spoluobčanům popřát klidné a pohodové svátky a do příštího roku hlavně zdraví a aby byl výrazně klidnější než ten letošní.”
Lukáš Jansa, radní MOaP: “Já bych popřál všem občanům našeho obvodu, aby ve zdraví hlavně zvládli rok 2021, aby byli úspěšnější i v práci i v osobním životě pro ně a věřím, že budou spokojeni s naší prací a všichni za rok se setkáme v daleko lepších podmínkách a budeme spokojenější.”

My se přidáváme a za televizi Polar Vám přejeme hlavně pevné zdraví.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy