Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přání vedení Moravské Ostravy a Přívozu do roku 2022

Přání starosty a místostarostů obvodu Moravská Ostrava a Přívoz občanům do roku 2022.

Petr Veselka (ANO), starosta MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Moje heslo je, že v tomto obvodu je velmi hezký život a já vám chci popřát vše krásné a hlavně zdraví do příštího roku.”
Valentina Vaňková (ODS), místostarostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Vážení spoluobčané, já vám přeji do nového roku jenom to dobré, protože špatné chodí samo bez pozvání. V novém roce, přestože jsme si prožili dobu covidovou, předpokládám, že už toho bude méně a že se můžeme vrátit ke svým původním zálibám, ke své práci v plném nasazení.”
David Witosz (Piráti), místostarosta MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Zdraví, zdraví, zdraví. To všechno vám přeji v novém roce, protože zbytek už se vyřeší. A co bude na nás všech? Máme tady bytovou otázku, máme tady chodníky, máme tady silnice. Úkolů je před námi mnoho a proto doufám, že nám bude zdraví sloužit a všechny tyto úkoly v roce 2022 zvládneme.”
Alena Pataky (ANO), místostarostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Chci vám popřát do nového roku, roku 2022 především pevné zdraví. Pak bych vás chtěla požádat, aby jsme byli k sobě milí, tolerantní, aby jsme argumentovali věcně, abychom měli sami k sobě určitou sebereflexi. Pěstujme vztahy, komunikujte a já přeji ještě všem krásná lidská setkání.”
Rostislav Řeha, (Piráti), místostarosta MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Ty poslední dva roky, co jsme zažili asi nebyly pro nikoho z nás jednoduché, ale já doufám, že ta práce , kterou jsme tady odvedli a za kterou se asi nikdo nemusí stydět, tak se nám v příštím roce zúročí. Přeji to všem, přeji to celému obvodu, abychom se dívali spíše do budoucnosti než do minulosti.”
Nahlásit chybu

K tématu

Vánoční přání

Opět po roce jsou tady nejkrásnější svátky v roce – Vánoce. Stejně jako loni i v letošním roce pandemie koronaviru neumožnila uspořádat trad...


Nejčtenější zprávy