Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

O zájezdy pro seniory je v MOaP velký zájem. Celkem jich radnice připravila pět

Obvod Moravská Ostrava a Přívoz myslí na seniory. Také letos pro ně připravil zájezdy po různých místech ČR. První měl namířeno do Kopřivnice a Nového Jičína.

Petr Veselka (ANO), starosta MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Já jsem moc rád, že jsem to dneska absolvoval, chtěl jsem si to vyzkoušet. Bylo to úžasné, protože ty reakce těch starších lidí. Dva roky se nikam nemohli dostat a bylo to někdy až dojemné jak nám děkovali a byli šťastní, že toto můžou zažít. Bylo to perfektní.”
Anketa: účastníci zájezdu: “Super, úplně ohromné. Spokojená, krásný zájezd, bylo to báječné. Na zámku bylo nádherně, byli jsme v muzeu, tam to taky bylo krásné. Takže opravdu spokojená.”
“Úplně super. Bylo to bezvadné a chceme poděkovat. Panu starostovi a všem těm, kteří kolem toho pracovali, protože bylo to strašně hodně práce a bylo to báječné. Užili jsme si to."
"Bylo to skvělé, příště pojedeme znovu. Zámek byl skvělý naprosto. Historie trošku.”

Další zájezd se uskuteční koncem srpna, kdy se senioři podívají do Brna.

Michaela Tichá, organizátorka zájezdů: “Máme připravenou komentovanou procházku po industriálních památkách bývalého textilního průmyslu v Brně. Jmenuje se to šalinou moravským Machestrem. Koncem září nás čeká prohlídka zámku v Bruntále a procházka kolem obce Meziny, kde je vyhaslá Venušina sopka.”

V listopadu si senioři prohlédnou Šikmý kostel u Karviné a v předvánočním čase pak zámek v Kravařích Kapacita zájezdu je omezena na zhruba 50 lidí a podmínkou účasti je bydliště v obvodu a věk 65 let a více.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy